Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nyernétek a lottón elmondan...

Ha nyernétek a lottón elmondanátok a barátaitoknak?

Figyelt kérdés

Először azt gondoltam, hogy miért is ne.Aztán meg, lehet hogy rosszul érezném magam miatta, hogy nem adok nekik a nyereményből, vagy ha adnék belőle, akkor nem annyit, amennyit ők gondolnának egy ekkora összeg hallatán, mint pl. egy-két milliárd. Sajnos nem nyertem a lottón, csak kíváncsi vagyok az emberek nagy többsége hogyan cselekedne ebben a helyzetben.

Köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 9. 18:20
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Teljesen egyértelmű : mennyire bízol benne?Ha nem nagyon,vannak hülye dolgai,nem őszinte,akkor semmiképp =)
2010. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Barátaim nincsenek, sőt ismerősöm se..


Ha nyernék a lottón első dolgom lenne venni 2 repülőjegyet magamnak és a páromnak, és minnél távolabb menni innen..

A többi már nem nagyon érdekelne hisz bárhonnan intézhetsz bármit ha van elég pénzed..

2010. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám el. 23/L
2010. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy és senkinek nem adnék belőle egy fillért sem, maximum alapítványoknak, de másnak tényleg nem. Az ő életük nem változik attól, hogy nekem szerencsém van. Egyébként se adok soha senkinek semmit, (pénzre gondolok), rohadt irigy vagyok, tudom, hogy nem jó tulajdonság, de engem nem fog lehúzni senki.
2010. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2010. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a legszűkebb családnak (testvéreim, szülők) 24 f
2010. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám el.Nekem sem ad senki.Ilyenkor előjön az összes "barát és 10.unokatestvér" is.Ha eddig nem tartotta velem a kapcsolatot,a pénz miatt ne tegye.Nem szeretem az érdek embereket.
2010. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak a hozzám legközelebb állóknak mondanám el (párom,szüleim,legjobb barátnőm) és nem adnék pénzt,hanem olyan dolgot,amire szükségük van - pl. szüleimnek új kocsit, ház felújítás, párommal a házunk felújítása,lakáshitel kifizetése meg ilyesmit. Legjobb barátnőmet párjával együtt meghívnám egy jó kis nyaralásra közösen velünk. Szüleimet is befizetném valami szép útra.


A többit pedig befektetném és nem osztogatnám el összevissza.


Mindenféle haveroknak meg ilyen-olyan ismerősöknek nem mondanám el,nem hiányozna,h mindenki a nyakamra járjon, h jajj csak ennyit adjál meg annyit mert neked úgyis van..

2010. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Én megtartanám magamnak a titkot. Magamra költeném az utolsó centig.
2010. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
NEEEEEEM!!!!!!
2010. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!