Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan jutok ki legegyszerűbbe...

Hogyan jutok ki legegyszerűbben Thaiföldre?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy nem kell vizum a kiutazáshoz? Mennyibe kerül egy oda-vissza jegy? Szálláslehetőség is érdekelne, köszi:-)
2009. dec. 27. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Én csak az oda útról tudok,és a kiadatási egyezményről adhatok tájékoztatást...:))))
2009. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Magyar állampolgárok maximum 15 napig tartozkodhatnak Thailandon az ottani repülőtéri bevándorlási hivatalnok által kiadott vízummal, mely kb. 1000 Bhat vagyis 5-6000Ftés nem hosszabítható. Amennyiben további információkra vagy segítségre van szükséged küldjél egy privát üzenetet.
2010. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ki az istennek kell privat uzenetet kuldeni itt?

KINEK?


Aki ezen a helyen privibe hiv, az eleve gyanus. MINEK?


Meg kell nezni a kulugyminiszterium honlapjat.


Ingyen van a vizum most marciusig.

Priviben ez is kiderul?



(TE JO EG)

2010. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A 2. komplett baromságot írt.


Én jelenleg PHUKETről írok.


Budapesten a Thai nagykövetségen a Thai vízum INGYENES és 3 HÓNAP tartózkodást tesz lehetővé.

2010. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb szerintem, ha keresel itthon "kedvezményes repjegyet" (magyarul végigböngészed az összes iroda, társaság oldalát, és azt választod, ahol a legolcsóbb). Mi 3 éve voltunk, a vízumot a bangkoki reptéren igényeltük (azt, hogy ingyenes lenne most azt nem tudom). Helyben mindent megcsináltak egy pár perc alatt, erre fel vannak készülve. 3 éve még kilépési vízum is volt, nem tudom, hogy az most mennyire aktuális, létezik-e még. A kinti élet olcsó. Nem tudom, hogy milyen kategóriás szállást szeretnél, de ha nem itthonról foglalsz, akkor ott a magasabb kategóriába tartozó szállások is olcsóbbak (3 éve, 5 csillagos szálloda, reggelivel Bangkokban 50-60$/szoba), mint Európában. Ha csak sima szobát szeretnél, és elég bátor vagy ahhoz, hogy szállás nélkül indulj neki, akkor pl. Bangkokban a Khaosan road-on kereshetsz, és találhatsz is szuper olcsón. Nagy nyüzsi van ott. Ha megírod, hogy pontosan hova szeretnél menni Thaiföldön, akkor még írok. Bangkok, Pattaya infókat tudok mondani.
2010. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Írok egy pár jellemző árat, teljesen up-to-date, jelenleg is kinn vagyok:


Szállodai árak:

Városban 3-5 * között --> 40-80$

tengerparton 3-5* között --> 80-120$


Kaja:

szállodákon belüle --> 750-1200 bat / fő / vacsora

szállodákon kívül --> 150-300 bat / fő / vacsora


Robogóbérlés 1 napra:

200 - 400 Bat között (szintén Bankok vs szálloda mellett)


Taxi: Nem km-re megy

Reptérről pl. 25 km-es körben egységáron 400 bat, mind1 hova mész :P

2010. jan. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pattaya érdekelne leginkább! Még annyi, h mi mindent kell majd elintéznem, h munkát vállalhassak Thaiföldön?
2010. jan. 28. 22:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Munkavállaláshoz nem jó a turistavízum. Szerezned kell valami mást, de eztszerintem már csak a követség tudja megmondani neked.


Mit akarsz itt dolgozni ha szabad kérdeznem?

2010. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha thaifoldon akarsz dolgozni, gyorsan tanulj meg oroszul :D
2010. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem bármelyik utazási irodában elmondjá ingyen részletesen mindent.
2010. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!