Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyenek az örmény leányok?...

Milyenek az örmény leányok? Találkoztatok már örmény hölgyekkel?

Figyelt kérdés

Milyenek voltak veletek? Vagy általánosságban az európai emberkkel szemben?


Kedvesek/távolságtartóak, nyitottak/zárkózottak, fogékonyak/elutasítóak?


Kedvelik az európaiakat?



2014. jún. 14. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Szeretkezeskor atolelnek es nagyon szoritanak...az oralt is szeretik...de gumival nem szeretnek szeretkezni tehat vigyazz veluk mert rajtad marad egy nosteny
2014. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uhh, hát ööö, nem éppen ilyen válaszra számítottam, de azért kösz! :D Megkérdezhetem honnan a tapasztalat? (Remélem nem alaptalanul írtál valamit a levegőbe...) Neten írtál neki, esetleg ő neked, netán élőben találkoztatok először? Ha igen hol futottál vele össze? És itt, vagy külföldön?
2014. jún. 19. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Túl pontos információkat nem tudok adni.

Én ismerek félig örmény lányt. Viszonylag jól néz ki, de a személyisége... ezt hagyjuk inkább.

Szerintem összességében nem néznek ki túl jó, de a legrondábbak a grúzok. A legszebbek viszont az azeriek.

2014. júl. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
5%
bullshit. Miért nem jók neked a magyar lányok?
2014. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Az elsö vagy ok aki irt hogy szoritanak es szeretnek szopni. Igen volt alkalmam egy örmeny nöstényhez singaporeban aztan en nem vettem ugyan komolyan mert en csak fajtalankodi akartam semmi többet. Arra jo is volt.
2014. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
93%
# 3/5: Az azeriek aztán igen, az összenőtt szemöldökükkel meg szőrös hónaljukkal
2014. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
A Punci meg olyan szörös mint a dzsungel a puncit szinte meg sem találod, a farkat ugy kell oda gyömöszöni aztán valahol a résben beszippantódik, ha szerencsés a polgár, csak nehogy a köldökbe probálják bele eröltetni!
2014. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

08-09 15:42


Én csak annyit írtam, hogy arról a részről ők a legszebbek. Az azerieknél még van rá esély, hogy találsz egy szép lányt, ami Grúziában viszont szinte sansztalan.

2014. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lázár Gergely ***** válasza:
Nekem van egy teljesen örmény ismerősöm. Néha beszélgetünk egymással, angolul, meg magyarul (egy kicsit tud). Teljesen rendes, semmi probléma nincs vele.
2017. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!