Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Tokióban jól lehet látni a...

Tokióban jól lehet látni a csillagokat, vagy szmog van ott?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szép kérdést hoztál össze :/))


Ha azért mész Tokióba, hogy csillagokat nézz, súlyos hibát követsz el.

Ha arra vagy kíváncsi, a földfelszín egy adott pontját képes-e az ember összeszennyezni annyira, hogy romantikával ne tudjon feltekinteni az égre, akkor igent kell mondanunk. Bár ezt Budapesten is megtapasztalhatod egy novemberi estén.

Tokió hasonló tud lenni adott időjárási körülmények esetén, de ez ugyanúgy a szélcsendes téli időszakra jellemző.

2014. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elég nagy szmog tud lenni, olyankor szart se látni

néha a napot se nagyon


[link]

2014. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó ez nem szmog, hanem homok: [link]


Tokióban normális esetben nem igazán van szmog, ha viszont olyan a szél, áthozza Kínából. A csillagokat viszont nem igazán lehet látni, de szépen felbaktatsz a Fuji tetejére és meg van oldva :))

2014. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Makacs Kun válasza:
Ha szmog esetleg nincs is, de van fényszennyezés és rengeteg magas épület, tehát a csillagokat nem lehet jól látni :)
2014. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kicsipa válasza:
Én Tokióban születtem,de bevalva az őszitét nem sokszor láttam onnan a csillagokat,persze van amikor meg látni,de az ritkább.
2014. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!