Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » 3 hetes Thaiföldi útra hogyan...

3 hetes Thaiföldi útra hogyan pakoljak? Mit vigyek feltétlenül és mi az, ami tök felesleges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Novemberben megyünk a párommal Thaiföldre, 3 hétre, ebből 4 napot Bangkokban leszünk, a többit pedig Phuketen.

Személyes tapasztalataitokra lennék kíváncsi, hogy milyen tárgyak, ruhadarabok bizonyultak feleslegesnek. A repülőn a súlyhatár meglehetősen kicsi, szeretném minél ésszerűbben megoldani a pakolást, mert általában mindig túlpakolom a bőröndömet.


Előre is köszönöm.


2014. júl. 9. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
engem vigyél :D
2014. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Strandpapucs, valami cuki bikini/fecskegatya + váltás póló mindenképp kell, a többi dolog - meglátod - nem fontos.
2014. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sál, sapka, kesztyű...
2014. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

kézfertőtlenítő hasznos tud lenni, valami kis zselés cucc, de meg tudod venni kint is, nem kell cipelni, helyi tescoban kapsz mindent,

plusz remek hamisítványokat lehet venni fillérekért, a legjobb ha bőrönd nélkül mész ki és kint veszel egy fake samsonite bőröndöt, aztán telepakolod kint vásárolt fake cuccokkal, ugyanazokat árulják itt a plázákban is 20x annyiért :)

2014. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Másodiknak igaza van, tényleg nem kell túl sok cucc!A legtöbb időt úgyis strandolással meg barangolással fogjátok eltölteni, szóval elég a fürdőruha meg egy pár kis top rövidgatyával :-))
2014. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor majd igyekszem minimalista stílusban pakolni:)
2014. júl. 21. 11:23
 7/14 anonim ***** válasza:
minden olcsobb mind itt,ott vasarolj es sporolsz sokat...
2014. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

A pároddal?!

A Dunára vizet vinni?

2014. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hú 8-as, de humoros vagy...
2014. júl. 29. 08:44
 10/14 A kérdező kommentje:
Te nem vagy normális! Mégis miből szűrted le, hogy újgazdag vagyok? Keményen tanultam, jó állásom van és spróltam nem keveset erre az utazásra. Primitív és szűklátókörű vagy! Ja és még irigy is!
2014. júl. 31. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!