Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyire megbízhatóak a török...

Mennyire megbízhatóak a török férfiak? Mit jelent nekik az adott szó, ígéret?

Figyelt kérdés
A gúnyolódásokat mellőzzétek!!!
2014. júl. 27. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire megbízhatóak a török férfiak?"

Mint a többi.

"Mit jelent nekik az adott szó, ígéret?"

Mint a többinek.

2014. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak Isztambulban van legalább ötmillió pasi.


Vagy neked mindegy, melyikről mondunk véleményt?

2014. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire megbízhatóak a török férfiak?"


Semennyire!


"Mit jelent nekik az adott szó, ígéret?"


Amíg el nem érik azt, hogy hozzájuk menj, addig a tenyereden hordoz, utána meg kuss a neved! 1000-ből jó ha 1 kivétel akad. Rengeteg eset volt már sajnos.

2014. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Nagy általánosságban egyet kell értenem az előttem szólóval... Sajnos én is sok ilyet hallottam. Az erős vallási tudat és a nevelés felelős ezért nagy részben, szerintem (ha rosszat írok, ne hari, nem vagyok szakértő török pasi témában:))

De tudok kivételt is.

Két évig laktunk egy kétgyermekes török család szomszédjában. A kicsiknek igazán fejlett eszméket adtak át, csodásan nevelték őket, a nő bármit megtehetett, a pasi meg tartotta a szavát, amit megígért a nőnek az esküvő előtt: saját étterme volt, ő főzött, igaz, hogy napi 12-14 órát melózott, de a családját olyan csodálatosan látta el és tartotta össze, hogy ha engem kérdeznek, én azt a pasit állítanám sok léhűtő mihaszna elé példaképnek. Pedig nem volt könnyű életük, menekültek voltak és sok borzalmon mentek át, mire eljutottak ide.

De sajnos én is sok sztorit hallottam, ami alapján azt kell gondolnom, hogy a volt szomszédaink kivételek voltak.

2014. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy férfi mennyire megbízható, nem a nemzetiségétől függ. Nem lehet általánosítani.

Hogy mennyire lehet megbízni abban a török férfiben, akire te gondolsz, azt majd az idő megmutatja.

2014. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
a másodiknak igaza van. Ismerősömmel történt ilyen, szomorú.
2014. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
előző vagyok, 3. válaszolót akartam írni.
2014. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem török ferjem van en akiket ısmerek mınd mınd nagyon megbızhatoak tısztelık a nöket,en csupa pozıtıv dolgot tudok mondanı en ellenpeldat csak hırböl hallottam.de nyılvan mınden ember mas es mas.Magyar vagyok ket eve ısmerem egy eve elek İstanbulban vele,soha egy szoval meg nem ıs bantott,egy nagyon fontos szot tudnek hangsulyoznı TISZTELET a reszedröl ıs fele es a reszeröl ıs feled...ez a kulcsa mınden kapcsolatnak. / Szerintem... /
2014. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!