Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » 15 hónapos gyerekkel Dubai?

15 hónapos gyerekkel Dubai?

Figyelt kérdés
Ennyi idős lesz a kislányunk mikor mennénk, be merjem vállalni? Esetleg van valakinek tapasztalata?
2014. aug. 10. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Most mi is a kérdés igazából? Ott is élnek gyerekek, ő mért ne lehetne ott?
2014. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
23%
A dubajozás büntetendő kortól függetlenül de ha a lány fiatalkorú az súlyosbító körülmény és téged pluszban bevarrhatnak futtatásért.
2014. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyáron semmiképpen ne menjenetek, esetleg késő ősszel vagy tavasszal, de az út akkor is hosszú lesz.
2014. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én nem vállalnám.
2014. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne. pláne ne nyáron
2014. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Neked mint anyának kell tudnod, mit szeret/bír a lányod.


Őszintén (szerintem) az életkori sajátosságai nem igazán igénylik a rendkívül hosszú repülőutat, és mindannyian utálni fogjátok a 42 fokot és a nagyon erős sugárzást.


Lehet, hogy Dubaj látszólag trendi hely azok számára, akik lelkesednek minden agyonreklámozott (vagy a szomszédok által már látott) dologért, de egy kislányt ez nem hatja meg.


Ha télen mennétek, azt mondom, van értelme, mert itt tél lesz, és az ottani tél nagyon jó.

Bár őszintén... télen meg vannak sokkal élvezhetőbb helyek olcsóbban, pl kanári-szigetek...

2014. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem a kérdés teljesen egyértelmű... és bocs ha ''csak'' poénnak szánta egyes válaszoló a hozzászólást, a többit pedig köszi. Azért írtam ki ide, hátha utazott már oda kicsivel valaki aki elmeséli a tapasztalatait.

Na akkor még egyszer: konkrétan oda mennénk, nem válogathatunk (oda vagy sehova), nem nyáron ( nyílván azt írtam volna hogy a gyerekem 15 hónapos, de nem, akkor majd annyi lesz)

2014. aug. 10. 21:00
 8/8 anonim válasza:

De mi nem tudhatjuk, milyen a te gyereked.

Van, aki a szomszéd városba se indul el vele jó szívvel, mert nyűgös, nem szereti a sok embert, nem bírja az utazást.

Én a fiammal Moszkvából Los Angelesbe mentem, 14 hónapos korában, de már 2 hónaposan megjártuk a Budapest-London távot és közben is repültünk vele. Jól bírta az utat, nem volt nyűgös, elaludt bárhol. Viszont a legjobb barátnőmék Budapestig nem mernek elindulni a 2 éves lányukkal (100 km nekik)... Szóval mondom, mi ezt nem tudhatjuk.

2014. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!