Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ti javasoljátok-e az izraeli...

Ti javasoljátok-e az izraeli utazást szeptemberben?

Figyelt kérdés
Szeptember közepére van lefoglalva utazás Izraelbe. Amikor lefoglaltuk, nem volt háború. Ha a helyzet nem változik, akkor biztonságba leszünk mi Izrael terültén.
2014. aug. 25. 10:43
 1/7 anonim válasza:
12%

Hát, nem tudom. Én be nem tenném oda a lábam... Bár az az igazság hogy a zsidók bombázzák Palesztinát és nem fordítva, szóval szerintem biztonságban lennétek,bár ez lehet változik! Csak aztán nehogy Szíria oda küldjön egy két rakétát, vagy Palesztina!

Én azt mondom hogy jobb ha valahova máshova mentek...

2014. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem batran. Nyilvan esszel. Ld. [link] peldaul.
2014. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 The answer ***** válasza:
Most sincs háború hivatalosan, sajnos permanens konfliktuszóna a gázai övezet. Izrael mesés ország, szeptemberben remek idő van. Nagyon nagy valószínűséggel teljes biztonságban lesztek.
2014. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugy nez ki, hogy a jelenlegi tuzszunet kitart legalabb januarig (de az is lehet, hogy evekig, mert a Hamasz irtozatos pofont kapott).
2014. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. aug. 28. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, Izrael nagyon szép hely, érdemes megnézni. Háború meg ott mindig van.
2014. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látogasd meg Izraelt, mielőtt meglátogat téged.
2014. szept. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!