Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Igaz e, hogyha egyszer kimegye...

Igaz e, hogyha egyszer kimegyek Izraelbe utána már nem mehetek Dubai -ba? És ugyanez fordítva.

Figyelt kérdés
Valakitől ezt hallottam... érdekelne a valóságtartalma...
2010. jan. 19. 14:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%

Ez nem zsidózás, hanem utazási tipp. Kellemetlen ám, amikor az iráni határon visszafordítanak, egy pecsét miatt...

Hogy kinek mi a szimpatikus, az más kérdés. Nekem is szimpatikus Irán, Szíria, főleg miután többször is jártam mindkét helyen. :-)

2010. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Siman kiadnak masodik utlevelet ebben az esetben.

Szl miutan mindketto maskepp gyonyoru ez ne tartson vissza :)

2010. jan. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
59%

Mi tavaly voltunk Dubaiban. Ha nem látszik az útleveledből, hogy voltál Izraelben, akkor beléphetsz. Ha van benne izraeli pecsét, akkor csináltass egy újat!

1 liter víz, egy 0,33-as üdítő 1 dirham, ez kb. 50-60 Ft. Egy csomó minden olcsóbb, mint Magyarországon, nem értem, hogy miért írogat valaki ilyen hülyeségeket, hogy ott micsoda drágaság van!

2010. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz ha lecseréled az útleveled.
2010. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
nekm több Magyar jóbarátom van aki félig izraeli (egyik szülő) ott volt katona, vagy ott tanult, vagy csak ott született. Egyik sem terrorista és a kukijukat sem nézegetem, nagyon rendesek és tök jóban vagyunk. ugyanakkor rengeteg ellenségem van aki még csak nem is járt az országhatáron kívül. pedig beutalnám őket egy kis szibériai kényszermunkára. Én szívesen mennék Izraelbe is meg bárhová is, most már azért tudom néha nem árt "elhagyni" az útlevelet.
2010. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
igaz. megoldas, hogy veletlenul "elhagyod" az utleveled, es ujat, tisztat kersz.
2010. márc. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Mi most jöttünk haza Dubai-ból,/2008-ban voltam Izraelben/ a vízumot simán kiadták, Dubai-ban csak rá néztek az Izraeli pecsétre és már adták is vissza lepecsételve az útlevelet.
2010. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
16%
Úgy lenne a jó, ha Magyarországra sem jöhetne be senki izraeli útlevéllel, vagy akár csak pecséttel.
2012. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%
Ki zsidózott itt, kedves ajvékoló kommenter?? Te mondtad ki ezt a szót itt először. Senkinek se a zsidókkal van baja, hanem az országgal. Mellesleg Algéria és társai nekem is elég szimpatikusak, ettől függetlenül nincs bajom a zsidókkal, főleg hogy az értelmesebbik felük úgyszint elítélik ezt a szart..
2014. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!