Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ha Thaiföldre utazok, akkor a...

Ha Thaiföldre utazok, akkor a vízumot hogyan fogom megkapni? A repülőtéren, a belépésnél?

Figyelt kérdés
És mi lesz a hitelesítő okirat, amiről tudják, hogy nekem van vízumom?

2014. szept. 30. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Thaiföldre nem kell vízum, kapsz a reptéren egy beléptető pecsétet rá lesz írva hogy 30 (ennyi napig lehetsz) és ennyi.
2014. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ezt a pecsétet hol fogják ellenőrizni az országban?

Megállítanak az utcán, vagy pedig nem léphetek be hotelekbe,stb?


És van rá mód, hogy ezt a 30 napot meghosszabbíthassam? Igénylés,pénz?

2014. szept. 30. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Megállítani nem fognak.Sokan vannak kint illegálisan. Amég nem keveredsz törvénytelen dolgokba és nem hagyod el az országot addig nincs gond. Utána viszont jó eséllyel soha többet nem mész oda.
2014. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kilépésnél a reptéren, máshol sehol, ne aggódj. Igen meg lehet hosszabbítani újabb 30 nappal, ez már pénzbe kerül és azt hiszem olyan 14000 ft-nak megfelelő bath.
2014. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell vízum (ennek kb. hat másodperc utána nézni) és a reptéren kapod meg a pecsétet és az útlevélbe tűzött formot (mint mindenhol) és az ország elhagyásakor fogják megnézni (mint a térségben mindenhol).
2014. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És meghosszabbítani milyen módon tudom?

Kint? vagy még itthonról?

2014. okt. 1. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
A "hosszabbitatni" szo eleve azt a jelentestartalmat hordozza, hogy akkor amikor lejart. Ergo kint.
2014. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És ezt odakint hol tudom elintézni?

2014. okt. 1. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!