Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldi utazás 400Kból kijöhet?

Thaiföldi utazás 400Kból kijöhet?

Figyelt kérdés
A költőpénzt nem beleszámítva november december tájékán.
2014. okt. 18. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
1 személyre, nagyon alacsony költségvetéssel belefér. Repülőjegy mostanság, 160-180 körül megy/retúr. Szállást kaphatsz olcsón, ha nem túl nagyok az igényeid
2014. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hová és mennyi időre szeretnél menni, mit szeretnél csinálni.
2014. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pattaya egy hét, utazásszervezővel november-december tájékán.
2014. okt. 21. 11:58
 4/8 The answer ***** válasza:
100%
Pattaya a világ legnagyobb kuplerája. Egyszer látni kell, de 3 nap már sok, 2 nap bőven elég, inkább menj el egy szigetre. mondjuk Koh Chang (ELefántsziget), Pattayától úgy 3 óra (busz + komp). Esetleg Phuket, Koh Samui, Koh Lanta, Koh Phi Phi, de ezek már egy főre sem férnek bele 400.000 Ft-ba, míg Pattaya vagy talán Koh Chang még 2 főre is belefér (költőpénz nélkül), ha NEM SZERVEZETT ÚTRA mész, hanem egyénileg szervezed meg magag. Ettől befizetheted irodán keresztül, de magad nézz repjegyet, szállást. Utána bemész az irodába megmondod mit néztél ki és mennyiért kérsz tőlük ajánlatot rá, ha nem nagy az árkülönbség lefoglalod, kifizeted, kötsz biztosítást. Transzferekre nem lesz szükséged, a taxi rendkívül olcsó helyben. Ha kifejezetten szexturizmus a célod, akkor igen, Pattaya neked való, de az efféle "(szub)kultúrában" én nem vagyok érdekelt, mindenesetre láttam milyen, és hogy mennek ott a dolgok.
2014. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pattaya a legolcsóbb, és onnan is lehet kirándulni, egy szigetről már sokkal nehezebb. Ott lehet bulizni is, maga a kupi is érdekes a maga módján, míg egy paradicsomi szigeten csak henyélni, szerintem abból sok is egy hét.Az említett helyek közül melyikre érdemes a leginkább kirándulni és miért?
2014. okt. 21. 19:43
 6/8 The answer ***** válasza:

Mindenek megvan a maga szépsége. Pattayáról Koh Changra van esélyed nagyon olcsón eljutni, repülés nélkül.

Mások a preferenciák, egy hét amúgy sem sok mindenre elég.

Jómagam a hosszabb körutazások végére néhány nap pihenést beiktatni. Thaiföld érdekes, érdekes, de sokkal érdekesebb és szebb helyeken jártam ennél, ez alól egyedül Koh Chang festői kis szigete volt a kivétel, ami valóban paradicsomi hely. Nincs ellepve turistával, mondhatni alig vannak ott. Pattaya a szexturistáknak való, mint mondtam. 2 nap alatt mindent meg lehet nézni, annyi kell, de több nem. Bangkok koszos, szmogos, de szintén látni KELL (3 nap alatt megnézhető minden). Lopburi -Ayutthaya - Kanchanaburi - úszó piac (nem romantikus evezősök, hanem gusztustalan füstös dízelmotoros csónakok, 1 cm vastagon áll a korom az ember bőrén, mire vége a csónakázásnak. Nagyon nem ajánlom az úszó piacot.)

Én ezeket a helyeket látogatnám meg, ha felfedezésre vágynék Thaiföldön. Ha több időre mennél, akkor Észak-Thaiföld: Chiang Rai és Chiang Mai, Padong (gyűrűsnyakú nők) hegyi törzs, ópium-fellegvárak, Mekong hármashatár.

2014. okt. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi például Phuketre megyünk két hétre, előtte 3 nap Bangkok. Ez összesen 400K lesz fejenként, amiben benne vannak a repülőjegyek (belföldi járatra is), a szállások és nagyon sok programnak az ára is.
2014. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pattaya a legolcsóbb? Pont hogy nem! Ott van túlárazva minden,legdrágább prostik is ott vannak, és a leg zsiványabbak is inkabb Koh Samuit ajanlanám aki csajozás meg nézelodes céljabol utazik ki.De a védőoltást el ne feledjétek elötte mert sok a hepatitiszes.
2018. nov. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!