Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Tudnátok ötleteket írni Japán...

Tudnátok ötleteket írni Japán nászúthoz?

Figyelt kérdés

Ősszel mennénk (október eleje) ezért Kyoto-ra esett a választás. Van egy jó utazásszervező iroda, de még nem vagyunk benne biztosak, hogy akarunk-e ilyet igénybe venni.


Ti miket néznétek meg? Tartalmasan szeretnénk tölteni az időt, de nem szeretnénk egy nyugdíjasokkal teli turistacsoporttal romantikázni.


Szállodát is néztünk, de eddig nem találtam olyat, ami teljesen tökéletes lenne, ha van ötletetek, írjátok meg nyugodtan.

Köszi.


2014. nov. 8. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sagano, onsenbe is menjetek el, akkor Gion, néha este és reggel lehet látni gésákat, Fushimi Inari Shrine, Shugakuin nagyon szép, Kiyomizudera is stb. sok látnivaló van, még Osakába is elnézhettek :)
2014. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, írhatsz még, ha van ötleted :)

Ilyen egy napos kirándulásokra gondoltam, pl. a Fuji-t tuti megnézzük.

Meg valami romantikus hely is kéne... :) a Grand Prince Hotel nem tűnik rossznak, de én örülnék valami tradicionálisnak. Hotelt nem tudsz véletlenül mondani? :)

Köszi

2014. nov. 8. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A tradicionális japán "hoteleket" ryokannak hívják, itt széttudtok nézni [link]


Hát a Fuji jó messze van Kyototól, lesz az kétnapos kirándulás is :)

A Nabana no Sato nagyon szép és (szerintem) romantikus is, az annyira nincs is messze.

Én pl elmennék Osakában az Universal Studiosba, nem tudom mennyire vagytok ti vevők erre.

Eszembe jutott még Nara, gyönyörű város, és rengeteg őz járkál a város utcáin :) egy egynapos programnak szerintem nagyon jó ötlet

2014. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi a válaszokat, csak győzzem kivárni :) már most folyton a képeket nézegetem :) áhhh
2014. nov. 12. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!