Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Izraelbe melyik hónapban...

Izraelbe melyik hónapban érdemes utazni nagyon fehér bőrű babával/kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Izraeli barátok invitáltak minket. Jelenleg 8 hónapos, sajnos örökölte a hófehér bőrömet. Augusztust emlegették, de félek, hogy csóri szénné égne az izraeli augusztusi napon.


Mi anno márciusban voltunk ott, még gyerek nélkül, akkor nagyon hideg, szeles időt fogtunk ki.

Mikor van meleg, de nem annyira égető napsütéssel?


Idén tervezzük, hogy egy-két hétre kiutaznánk, de fontos szempont lenne az, hogy ne égjen szénné a baba két perc alatt a napon.


Természetesen használnánk naptejet, de mivel májusi születésű, a tavalyi nyár neki teljesen kimaradt (csak kora reggel és este vittük ki), idén nem tudom mire számíthatunk.


2015. jan. 11. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Március-április jó lehet, de manapság nehéz kiszámítani az időjárást. Az izraeli barátok nem javasoltak semmit?
2015. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Augusztust :) de naluk mar a csecsemok is sotetbarnak...
2015. jan. 11. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem barnak.

De valoban a marcius-aprilis a jo. Bar lehet eso neha - tudod, olyan, mint az aprilisi idojaras.

2015. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jemenbol vandoroltak be, ugyhogy de, barnak a csecsemok is a csaladban. Genetikailag arabok inkabb.
2015. jan. 13. 17:26
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem oktober november december elejen vagy marcius - aprilisban kene jonnotok,akkor meg nem tuz annyira a nap.
2015. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor az őszt vagy a tavaszt lőjük be. :)
2015. márc. 23. 12:36
 7/9 anonim válasza:
nem tudom aktuális e még a kérdésed, de szerintem ne agusztusba menjetek pici babával mert árnyékba is hőgutát kap olyan meleg van inkább tavasz vagy ősz ami kellemes :D tapasztalat :D
2015. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, még az :)


Én néhány éve március második felében voltam kint. Akkor napon meggyulladtam, de ahogy egy épület árnyékába léptem, vehettem fel a pulóvert. Ráadásul Jeruzsálemben egy napos kiruccanás alatt sikerült megfáznom, pedig nem vagyok beteges.


Nem tudom, hogy a március mindig ilyen hülye ott, vagy én fogtam ki rossz évet, de akkor Budapesten tavaszi idő volt 20 fokkal, napsütéssel, ott meg max 15 fok, eső, erős szél...brrr, gusztustalan idő volt, na.

2015. ápr. 14. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:
igen. mostanaban eleg szeszelyes es Israelhez kepest hidegek tudnak lenni tavasszal. Most ket hete is volt egy harom olyan napunk,ami 15 fokos volt. elotte meg egy 30 fokos. De az atlag az 20-25 c koruli ilyenkor.
2015. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!