Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » 1M Ft-ból el lehet tölteni 2...

1M Ft-ból el lehet tölteni 2 hetet feleségemmel Thaiföldön?

Figyelt kérdés

Nagyjából ennyit tudunk a dologra költeni, nem utazási irodával mennénk, hanem neten vennénk meg a repjegyet.

1 hét Bangkok és 1 hét Phuket (vagy valamelyik kis sziget).


A kérdés lényegi része arra vonatkozik, hogy a repjegyeken kívül (350e kettőnknek) elegendő a fennmaradó összeg 1-1 hétre, kajával, szállással, költőpénzzel?



2015. márc. 7. 18:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Esetleg van még valami tipp?
2015. márc. 15. 13:42
 12/13 anonim ***** válasza:

Annyi pénz elég kell hogy legyen ha nem 5 csillagos luxust akartok. Májustól októberig low season van, ilyenkor a hotelek féláron vannak. Én magamnak egy személyre úgy számoltam, hogy 2 hét Phuket 300-ból kijönne, 3 csillagos hotelban, és úgy, hogy nem költök sokat. Ha télen mennétek, akkor 2 főre kell számolni 1 milliót.

Én amúgy 2 éve voltam Phuketen, és teljesen beleszerettem, minden vágyam, hogy visszamenjek, csak magyar fizetéshez drága. Én tapasztalatból írom, nem szabad hinni a többi válaszban is említett legendáknak, hogy Thaiföld milyen olcsó. Íme néhány példa:

Első reggel beültem egy étkezdébe, egyszerű kis reggelit kértem, meg egy vizet. Kb 2000 forintba került...Na onnantól kezdve csak a piacon vásároltam. A sör supermarketben is minimum 200 forint volt, esténként egy bárban a legolcsóbb helyi sört 700 forint/üvegért fogyasztottam. Az is mekkora hülyeség, hogy 65 forint egy darab banánért olcsó. Akkor a kommentelő szerint mennyire jön ki egy kiló? Én vettem párszor gyümölcsöt a piacon, és meglepően sokba került. Taxi (tuk tuk) szintén drága. Egyszer elvitettem magam 3-4 utcányit, 1400 forintba került. Ennyi alatt kb sehova nem visznek. Néhány perc parasailing a tengeren 10000 forint.

Semmiképp sem akarok negatívnak hangzani, én élveztem minden másodpercét, és bármikor mennék vissza, de hogy olcsó, azt csak akkor mondhatnám, ha én is 2000 eurót keresnék egy hónapban.

2015. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Medencés apartmant bérelsz havi 80-100-ból.

Az étkezés megoldható napi 1000-1500-ból. Az alkohol tényleg drága de ez van. Az,hogy téged ott húztak le ahol akartak a te hibád.

2015. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!