Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hol találok olcsóbb szállást...

Hol találok olcsóbb szállást Thaiföldön? Phuket, pattaya illt környéke? Kihagyhatatlan programot mondanátok? Bár vannak elképzelések.

Figyelt kérdés
Októberben szeretnénk elmenni Thaiföldre 4-en csajok,és szeretnénk jó áron szállást.Nem feltétlen szállodában!Egyéniben érdemes programokat szervezni,v inkább irodánál?találtam olyat ahol fél napos program van illt napos ( nogravity.hu ) búvárkodás v rafting és elefántshow meg minden jó kb 16 ezer ft tól.bár a búvárkodás drágának tűnik de igazából nincs viszonyítási alapom.V van jobb vhol?

2015. febr. 17. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Phuketen és Pattayan kívül bárhol jobb. pl Ao nang
2015. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A helyszínen is vannak utazasi irodák, nem kell itthon elore befizetni programokra. Mi is ott fizettünk be, persze jo ha tud angolul az ember, hogy értse mit mond az idegenvezető. De biztosan olcsobb igy, mint elore otthon befizetni. A szállás is olcsobb a helyszínen, habár mi a biztonság kedvéért az első ket éjszakát elore lefoglaltuk a neten, aztán a többit ugy, hogy motorral jártuk a helyet es ami megtetszett oda bementunk megérdeklődni.
2015. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szia :)

én 1 hete érkeztem haza Thaiföldről

5. alkalommal jártunk kint családommal szóval tapasztaltnak nevezném magam Thaifölddel kapcsolatban

minden évben Phuketra megyünk azon belül Paton beach

nagyon szép a víz is vannak jó szórakozó helyek is éttermek :)

látnivalók közul ezer van :) de utazasi irodán keresztül nem ajánlom mert +5000 ft ra akkor szamolni kell

kint jól lelehet ilyen bódéknál alkudni az árat :)

persze azért nem szabad pofátlan árat mondani mert megsértődnek és elküldenek:) ha van kérdésed nyugodtan írj szívesen segítek :)

2015. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

előző válaszadó vagyok :)

pattaya csak az öreg európaiaknak jó sok a ladyboy és a kurvinca :D és rossz a közbiztonság

2015. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!