Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyi rá az esély, hogy...

Mennyi rá az esély, hogy megtörténik?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy pár év múlva elmegyek Kínába, Japánba vagy Koreába. Nem ott akarok lakin csak úgy elmenni 2-3 hónapra. Mennyi az esélye, hogy kirabolnak, megvernek vagy valami ilyesmi? Tudom hülye kérdés...de jobb az elővigyázatosság :D
2010. febr. 19. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Kínába szerintem inkább elkapnak, betoloncolnak és török életedre munkás leszel aki 24 órából 23-at dolgozik egy nap piti pénzért. Többi is hasonló, tán japán a külömb, de nekem az is kína.
2010. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha normális túristaként viselkedsz, akkor nem történik veled semmi ilyen.
2010. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
0,8423652%
2010. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is vannak ilyen terveim. Én Dél-Koreába szeretnék majd kijutni, de sokkal inkább félek az időjárási tényezőktől, mint attól hogy elrabolnak, vagy ellopják mindenemet! :) Vannak koreai ismerőseim, ők nagyon aranyosak voltak, és amint észrevettem, bár egyikük sem származik egy gazdag családból, nem szorulnak rá az én csóró "magyar" telefonomra pl! :) Elmondásuk szerint Észak-Korea még mindig elég zűrös hely, szóval oda azért nem biztos hogy ki mernék menni egyedül, de délre nagyon húz a szívem! :)
2010. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
olvastam olyan utibeszámolót, aki kerékpárral mnet Pekingig. egy szót sem írt olyanról hogy kirabolták, és még mástól sem hallottam. egyébként ha a VIII.kerben aranyakkal vergődsz tuti ott hamarabb agyonütnek. normális emberrel ilyesmi ritkán történik. Én Romániát tudom felhozni példának; gondolná valaki hogy a legszegényebb részeken is leteheted a legértékesebb bármidet és nem nyúlnak hozzá? kocsit, bringát számtalan esetben lezáratlanul hagyom mert tutira senki nem nyúl hozzá. Na ennyire hiszek a kínai elrabolnak bérmunkásnak című híreknek is.
2010. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

ua. mint az előző

dél koreárol sok jót hallottam dinamikusan fejlődik

nagyon kedvesek az emberek

nézd a palota ékkövét, kis betekintést ad a kultúrába (talán)

2010. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BarackBefőtt válasza:
50%
Ugyanúgy rabolnak ki/el, mint itt...
2010. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 2hétig voltam Kinában ez alatt 4szer raboltak ki, minden reggeli előtt és utána (néha közben is) megvertek mert azt mondtam szép időnk van ma, és kb 4szer történt velem vagy valami ilyesmi is de én csak ajánlani tudom Ázsia bármely országát 2-3nap után már alig érzed a verést viszont nagyon vigyázz h ne vegyék ki a veséd.
2010. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

felesleges ilyen riogató fikciókat írni, mert még valaki elhiszi, bár jól látszik hogy a hírt csak viccnek szánod, de sok a "hívő"

a hír szerint max 2x reggeliztél, ezek szerint tanulékony vagy és utána már inkább vacsi közben gyógyítgattad sebeidet.Szóval nem bedőlni!!!!


nyugodtan menj keletre, és ne az alvilággal reggelizz!!!

2010. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!