Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Autóstoppos útitársat keresek...

Autóstoppos útitársat keresek ázsiai útra (Törökország, Grúzia, Örményország, Azerbajdzsán, Irán, Pakisztán, India) Ki ilyen bevállalós?

Figyelt kérdés

Olyan valakire lenne szükségem, aki hatalmas kalandvágyó és egész július-augusztusban ráér és nem fél attól, ha egy sátorban, vagy az utcán kell aludni. Vissza repülővel jönnénk.

Lehetőleg 22 év feletti legyen, csaj vagy pasi személyében.

Várom a jelentkezéseket



2015. máj. 28. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Úúú ez nagyon jól hangzik,de sajnos még csak iskolás vagyok :/ de pár év mulva benne lennék :D ha elindulnál sok sikert kívánok :)
2015. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Én értékelem a kalandvágyad,meg a bátorságod,de szerintem fogalmad sincs mire vállalkoznál!

Egy olyan helyen akarsz idegen autósokhoz beülni,ahol nem hogy a stoppolásnak,de még a közlekedésnek sincs kultúrája!!!!!

Ezt a sátrazást,meg utcán alvást nyugodtan elfelejtheted!!Eleve van olyan ország ahol szigorúan tilos,ha meg rajtakapnak úgy megbüntetnek,hogy beszarsz!!!Rosszabb esetben még börtönbe is visznek,azt meg ha más nem a filmekben vagy a nat geo-n láttad milyen!!!Szóval ez az egész nem bevállalás,hanem egy hatalmas felelőtlenség......

2015. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Abba biztos vagyok hogy téged stopposként return jegy nélkül be fognak engedni Iránba, Pakisztánba és Azerbaijánba.

Jó reggelt.

2015. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen életszerűtlen és életképtelen elképzelés.
2015. máj. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Beengednék. Nézd meg a 360fokbringa.hu-t őket is beengedték. Az utazás jó ötlet, a stoppolást se vetem el. Viszont szerintem nem érdemes 2 hónapra menni egy ilyen útra. Az ilyen utak lényege, hogy minél többet láss, nem pedig, hogy gyorsan elhaladj minden mellett. Emellett az utcán nem igazán lehet aludni. A sátrazást meg lehet oldani, ha nem közvetlen az út mellett alszol, sötétedés után vered le, és hajnalban már szeded is fel. A couchsurfing egy fokkal jobb megoldás, de azt stoppolással nem fogod megoldani, hisz nem tudod mikor, hol kötsz ki.
2015. máj. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Már Törökországba sem engednének be a jelenlegi ISIS helyzet miatt. Az ilyeneket keresik és kiszűrik. Magyarázkodhatnál - és küldenének vissza szépen. Így szoktak szökdösni a harcos kedvű komák is, azt mondják hogy nyaralni mennek.

őrültség ebbe belekezdeni. Nyugat felé nem lenne poén. Még ha kijutnál valameddig, köss életbiztosítást, hogy legalább a szüleid milliós költségeit fedezze a biztosító, hogy haza tudjanak hozni. Repülőn nagyon drága a tepsis fuvar.

2015. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha még benne is lennék a sátrazgatásban,utcán alvásban és stoppolásban,akkor sem Iránban meg Pakisztánban próbálnám ki ezeket.............:D
2015. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Már nem azért, de Ázsiában sokkal vendégszeretőbbek az emberek, mint itt... Nyilván nem háborús zónán kell áthaladni és nincs gond.
2015. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem autóstoppal és utcán alvással indulnál én benne lennék. :) Nagy kaland lenne :)

Nézz utána az országoknak hova kell vízum: Azerbajdzsánba, Iránba, Pakisztánba, Indiába biztosan kell. A legjobb most felkeresni a konzulátusokat és lehet utazni.

[link]

Viszont Örményországig kivitelezhető az út:

[link]

2015. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!