Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Melyik országba utaznátok még el?

Melyik országba utaznátok még el?

Figyelt kérdés

Malajziàba megyünk. Az biztos, hogy pár napra elmegyünk Thaiföldre egy baràtunkhoz és ha lesz kedvünk 2 napra Szingapúrba is.


Viszont 3-4 napra beleférne még egy ország. Mit választanàtok Laosz, Kambodzsa, Vietnam vagy valami mást?


2015. jún. 15. 20:26
 1/6 anonim válasza:
Kambodzsában érdekelne az Angkor Wat.
2015. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem is ezert vonz Kambodzsa
2015. jún. 15. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezekben mind voltam és Malajzia az össze közül a legérdektelenebb, egyáltalán nem Ázsia.

Én is Angkort ajánlanám, 3-4 napra tökéletes, a többinek meg ennyi időre semmi értelme.

2015. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Télen voltam ugyanezen az útvonalon. Phuketen 5, Malajziában 4 Szingapúrban 8 napot voltam.

Szerintem nem érdemes még egy országot berakni, nekem így is rohanás volt az egész, csomo minden kimaradt, pedig reggeltól estig várost néztünk, vagy kirándultunk.

Szingapúrból Indonézia a legegyszerűbb oda hajóval s lehet menni.

Én Bruneiba szerettem volna még elmenni, de kimaradt pont az időhány miatt.

Phuket turista központ, érdemes elenni Bangkokba is.

Ha mindenképp szeretnél még egy országot, szerintem Kambodzsa és Vietnám is jó választás, de én Laoszt kihagynám.

2015. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Malajziaba egy eskuvo miatt megyunk, ugyhogy az elegge fix. Program.
2015. jún. 16. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
A Marsra
2015. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!