Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen ciki dolgok történtek...

Milyen ciki dolgok történtek veled nyaralás alatt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Elfogyott a pénzem külföldön ezért jegy nélkül szálltam vonatra, félúton jött az ellenőr és végén kiraktak egy olyan helyen ahol életemben nem jártam, éjszaka volt, sötét, rémes volt és olyan mint valami világ végi faluszéle. Aztán kéregetnem kellett mint egy csövesnek... megvártam a reggelt ott csövezve. Eléggé féltem, nő vagyok, egyedül voltam. De végül lett pénzem tovább vonatozni, jeggyel. Hát na... van ilyen, ettől még jó kis nyaralás volt. :)
2015. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem velem csak majdnem... jó hangulatú baráti kiránduláson seggre estem a sárban, egyik barátnőm meg annyira röhögött hogy összepisilte magát. Szerencsére közel volt a szálláshely.
2015. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!