Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen Dél-Koreában élni?

Nagykitty kérdése:

Milyen Dél-Koreában élni?

Figyelt kérdés

Milyenek a Koreaiak a külföldiekkel? Milyenek a munkalehetőségek? Miért érdemes kimenni? Milyen ott az élet?

Csak ott élő emberek válaszát várom, vagy azokét akik már voltak kint hosszabb időre.

Előre is köszönöm a rendes válaszokat!



2015. aug. 11. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de pár ismerősöm volt ott hosszabb időre.


Nem európai embernek való. Egyik ismerősöm irodában dolgozott 12 órát, de koreaiak már hajnali 6-kor ott voltak, és este 10-11-kor indultak haza. Szabadságot nem is vettek ki.

Tehát rendkívül szorgalmasak, viszont az ismerősöm elbeszélése szerintem egyáltalán nem dolgoznak olyan gyorsan és hatékonyan mint mondjuk egy európai.


Nyelveket nem beszélnek. Aki tud is netán angolul, azt sem érted meg.


Amerikában nem szőke nős autóvezetős viccek vannak, hanem koreaiasak. Egyszer ültem egy koreai ember mellett autóban, aki úgy vezetett, hogy a gázpedált ütemre pumpálta a lábával. Sebességváltót pedig nem is tudják használni.

2015. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. aug. 13. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!