Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kuala Lumpurban milyen árak...

Kuala Lumpurban milyen árak vannak? Jobban megéri ott bevásárolni mint itthon?

Figyelt kérdés
Pl jó minőségű túrafelszerelést, napszemüveget, ruhákat.

2015. szept. 9. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még sajnos nem voltam ott csak a reptéren, de mivel senki nem írt, egy közeli tapasztalatot tudok írni. Phuket-en voltam, és ott egy bevásárlóközpontban - ami majdnem olyan színvonalú mint Pesten pl az Árkád - kb ugyanolyan árak vannak, mint magyarban. Nézegettem mindenféle márkás ruhákat, de nem volt olcsóbb. Gondolom, hogy Malayziában is hasonló lehet. És az is biztos, hogy kilehet fogni olcsó cuccokat, ahogy itthon is. Pár hete pl a Springfield-ben voltak farmerek akciósan 2000 forintért.
2015. szept. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem olcsóbb sőt van, hogy drágább. Főleg a márkás túra feészerelesek. Talén most, hogy egy kicsit gyengült a ringgit a forinthoz képest. Meg ismerni kell az akciós helyeket. Ha bemesz egy itteni plazaba akkor nem valószinű hogy olcsóbban kapnád meg, mint mondjuk Budapesten.
2015. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pffff, nem. Malajziaban, mivel Azsia, emiatt rengeteg a gagyi, ami olcso is. Ami nem gagyi, az dragabb, mint Magyarorszagon....
2015. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!