Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Melyik ázsiai nagyvárosba...

Melyik ázsiai nagyvárosba érdemes elmenni párnapos városnézésre?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pàr napra egyikbe se. Dràga a repülőjegy ahhoz hogy csak pà napra menj.
2015. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos több időm nem lesz rá, max. 1 hét utazással együtt, a repjegy ára nem szempont.
2015. okt. 23. 23:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Angkor


[link]


Nem akarsz engemet is befizetni oda?

2015. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ázsia elég nagy... Isztambultól Tokyoig bármi szóba jöhet. Moder nagyvárost szeretnél látni, vagy a régmúlt emlékeit? Aztán meg minél messzebb mész, annál több idő megy el utazásra és az időeltolódás miatt is lesz pár zazás napod. Most Grúzia menő, ha messzebb, akkor Szingapurt választanám. Ha inkább az igazi keleti őrület érdekel, India, Vietnam bármelyik nagyvárosa. De Angkorba is szívesen elmennék egyszer...
2015. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én elég sok ázsiai városban voltam, amúgy utálom a nagyvárosokat de Bangkok az örök kedven. Onnan át tudsz menni Angkorba (Siem Reap). Tetszett még Hanoi, Vientiane, Mandalay, Kathmandu, Esfahan. Szóval van miből választanod, de én elsőre csakis Bangkokot választanám.
2015. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és még ott van Peking is.
2015. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, Bangkok és Szingapúr is jó ötlet, még Hong Kong és Shanghai is eszembe jutott.

Melyik évszakban érdemes menni az időjárás szempontjából?

2015. okt. 24. 22:08
 8/12 anonim ***** válasza:
A többiekkel ellentétben én Üzbegisztánt nézném meg szívesen (Buhara, Szamarkand).
2015. okt. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szingapúrban és Hongkongban voltam. Mind a kettő érdekes, tiszta, biztonságos. Nekem Szingapúr egy fokkal jobban tetszett, plusz az emberek is kedvesebbek szerintem ott. Négy nagy népcsoport él ott: kínai, malaj, indonéz és indiai. Pont ezért érdekes és változatos. Szerintem viszont drágább, mint Hongkong.

Személy szerint pár napra nem mennék. Az út hosszú és fárasztó. Plusz alig fogsz tudni megnézni bármit is ilyen rövid idő alatt.

Tehát én inkább maradnék a közelben: Isztanbul, Dubai, Abu Dhabi, Jeruzsálem, Baku ami közül választanék.

2015. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lekri ***** válasza:
Bangkok fantasztikus! A többi ázsiai szupervárosban csak a modern technika vívmányait láthatod. Itt minden van, eltátod majd a szád. Keress képeket az interneten, és döntsd el az alapján.
2015. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!