Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Repülés, Ázsia mennyire...

Repülés, Ázsia mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg kérdést feltettek már ezzel kapcsolatban, de nagyon félek tőle hogy lelövik a gépet amivel utazom qatar airways.

Mennyi az esélye? Most nagyon sok hírt és fenyegetést lehet hallani.

Dohába van az átszállás



2015. nov. 25. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha félsz tőle, ne repülj.

Viszont ha híradókból akarod magyarázni a világot, valamit rosszul tanultál meg az életben.

2015. nov. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

"Tudom rengeteg kérdést feltettek már ezzel kapcsolatban, ".....de te még tedd fel ezredjére is ezt a hülye kérdést!!

Nem unjátok még ezt a baromságot?!

2015. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fenyeget még, hogy rád esik egy virágcserép, ellüt az autó, bankrablás áldozata legyél vagy éppen belefulladsz a Dunába. Tehát ha ennyire paranoiás vagy maradj otthon.

Tudom, hogy túlzás amiket írtam, de a félelmed is túlzás. Én Abu-Dhabin keresztül utazom és eszembe sem jutott törölni az utat. Az más ha valaki fél a repüléstől, de akkor alapból felesleges foglalni.

2015. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Maga a repülés 100%-ig biztonságos.

A gép leesése okoz problémát...

2015. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Kedélyesen elhumorizáltok itt a kérdező félelmén, de egy ismerősömnek pl. Egyiptomban van/volt szállodája, amit el akar adni, KÉSZPÉNZES vevő is volt rá, jött volna megkötni az adásvételit, de nem ért Magyarországra, mert rajta ült azon a gépen (orosz), amit nemrég felrobbantottak/lelőttek.


Kérdező: hogy mennyi az esélye, ezt szinte senki nem tudja megmondani... Nap mint nap százával, de inkább ezrével mennek a repülők és mind célba ér - de ha valaki éppen rosszkor van rossz helyen, akkor nem nyert :-(


Mikor mennél?

2015. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadónak köszönöm a választ nagyon rendes és kulturált választ adott
2015. nov. 25. 16:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Szívesen :-)
2015. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon kicsi az esély arra, hogy baj történjen, de azok is ezt gondolták, akik repülőgép szerencsétlenségben haltak meg. A Qatar egy nagyon jó légitársaság, a műszaki hiba, karbantartási hiányosságok okozta baleset esélye jóval kisebb, mint egy noname légitársaság esetében.

Az egyiptomi merénylet esetében pedig kellett egy hanyag, naplopó, korrupt egyiptomi reptéri személyzet, aki 10 euróért felengedte a bombát.

2015. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, a repülés veszélyesebb, mint a járdán sétálás, mág akkor
2015. nov. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Bocsánat, folytatom:

...még akkor is, ha ott nem esik senki fejére tető-cserép.

.

Veszélyesebbnek TÜNIK a repülés minden más eszközzel közlekedésnél, aminek oka: a hírek gyors terjedése.

Csak az USA-ban kevesebb, mint 3 percenként történik autó-baleset. Ez nem hír. Ha viszont egy repülés során baj történik, az egész világ médiuma azzal foglalkozik.

A repülés statisztikailag biztonságosabb, mint más közlekedés, csak egy-egy balesetről többen tudnak.

2015. nov. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!