Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Isztambulban mit érdemes...

Isztambulban mit érdemes megnézni, hova érdemes betérni?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül turista látványosságokra gondolok, a rejtett kikcsek legalább ennyire, ha nem jobban érdekelnek. Komolyan, mondhattok bármit, ami szép emléket idéz bennetek :)

2016. ápr. 8. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Most epp ne annyira akarj Isztambulba menni, kisse megromlottak ott a viszonyok.
2016. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Küçük Hagia Sofia mindenkepp, Fűszerbazár, Kadiköy es Üsküdar resze (ezek inkabb a torokok altal felkapott negyedek Azsiaban, igy nem annyira turistas), hajokazni valamelyik menetrendszeru hajoval csakugy (pl Besiktasbol). Vagy van Florya negyedben egy hatalmas tropikarium szeru dolog, az is nagyon jo es utana jot lehet setalgatni azon a reszen, mert ott szep kiepitett vizpart van:).
2016. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2016. ápr. 8. 19:48
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Rákereshetnél arra, hogy off the beaten path Ietanbul.

Rengeteg turista írja így le a rejtett élményeit.

2016. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez jó ötletnek hangzik.

Igazából szeretek nézelődni, vásárolni, sétálni, egy szép pertszakaszon sétálás például nekem olyan mint másnak a múzeum. Persze azok is jöhetnek esetleg, de engem nem az hoz lázba. Menni, csak menni lábfájásig, szívni a helyi levegőt, enni a helyi ételt, érezni a várost. Betérni, ahová a helyiek járnak. Az éjszakai élet milyen egyébként? Éjjeli bagoly vagyok, az a helyzet.

És ha valaki tudna ebben segíteni, mi a helyzet a dohányzással? Hol lehet, hol nem, hol lehet cigit venni? Tudom ez nem ide tartozik, de ha már eszembe jutott..

2016. ápr. 8. 23:09
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Torokorszagban barhol vehetsz cigit. Mindenki dohanyzik szinte szoszerint, es kb. nepforradalom lenne ha barmit is csinalnanak a cigi arusitas korul. Ettermekben altalaban van kijelolt hely, illetve van rengeteg vizipipas etterem. Nem tudom no vagy e vagy ferfi, nokent egyedul nem mennék semmilyen ejszakai helyre. Egyebkent ha elegansabb helyet akarsz akkor Sortie, Reina ezek klubbok a tengerparton (Reina konkretan az egyik hid alatt van, gyonyoru a hely), Anjeliuquex (nem biztos jol irtam), illetve Taksim ter is egy egesz buli hely gyonyoru tetoteraszos helyekkel, de egyreszt az egyedul nokent este nem biztonsagos meg most amugy sem nagyon (onnan nyilik az Istiklal Caddesi ahol a legutobbi robbantas volt, meg alapbol is az egesz varos drogeloszto kozpontja).
2016. ápr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy diszkó patkány, elég ritkán járok, kb. évi egyszer, akkor se egyedül. És még akkor is én vagyok az, aki a sarokban a falat támasztja. Hát még a kocsma, ott itthon is hülyén néznek az emberre társaság nélkül, faluhelyen meg még férfi társasággal is. Szóval erről le kell mondjak. Ettől függetlenül hajnalig fenn szoktam lenni, de gondolom sétálni se érdemes egyedül. Majd lehet kiülök az erkélyre, vagy az épület környékén egy padra, és ott cigizek, míg nem kezd ragadni a szemem.

Vagy utitársat kell szereznem.

2016. ápr. 9. 02:38
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A menekülttábort.
2016. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én a Herceg-szigetekre kimennék, még eddig nem sikerült sajnos, pedig akartam.

Miniatürk, azt sem sikerült még megnéznem (basszus, végén még rábeszélem magam, hogy menjek idén :)

2016. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Arulja mar el valaki, hogy miert kellett ennyire lepontozni a valaszomat? Leirtam a klubok nevet meg hogy bizony ott sokan dohanyoznak ezert konnyu dohanyarut venni. Problem?
2016. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!