Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Fülöp-szigetek fővárosa...

Fülöp-szigetek fővárosa Manila mennyire biztonságos egy európai ember számára?

Figyelt kérdés
El akarok húzni innen, Fülöp-szigetek került a középpontba, annak is a fővárosa Manila. Nem tudom miért de vonzanak az egzotikus helyes és lányok. Arról szeretnék érdeklődni, hogy mennyire biztonságos ez a város/ország és, hogy nem-e rasszisták az ott élő emberek?

2016. ápr. 19. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Vannak rosszabb rèszek, de vallalhatò. Szerezz ottani felesèget, ők ismerik a környèkeket. Nekem a felesègem Manilai, de lakni èn nem laknèk ott. Ahogyan ő sem.
2016. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Értem én, hogy Ázsia, meg lányok, meg egzotikum, de miért pont egy ilyen lepukkant helyet kell kinézni? Manila még az indiai és afrikai nyomortanyákon is túltesz. Olvass pár beszámolót, vagy akár nézz körül google street view-n.
2016. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Én nem lakom messze Manilatól (1100 KM). Persze nem a Fülöp-szigeteken élek, hanem kicsit északabbra :)

Amit tudok hogy viszonylag sokan beszélnek ott angolul ami eléggé meglepő mert ugyebár nem a legfejlettebb ország. Na a másik sztereotípia hogy a nők vadásszák maguknak az európai / amerikai férjet egy jobb élet reményében :)

2016. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!