Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen meghívólevél kell M...

Milyen meghívólevél kell M típusú kínai vízumhoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék M típusú kínai vízumot szerezni, viszont nem tudom, hogy milyen formátumban kell ezt írni a partnernek kínában. Illetve a nagykövetségre bemehetek szkennelt változattal is?

Ha esetleg valaki tudna egy már elfogadott levelet küldeni, annak nagyon örülnék! (Akár kínaiul, akár angolul, akár magyarul).


Köszönöm!



#Kína #vízum #Visa #konzuli ügyek
2016. máj. 26. 15:38
 1/1 Béluska2016 ***** válasza:

Szia!

Ha te kérdezted a kínai nagykövetség telefonszámát, akkor ott válaszként megírtam minek kell benne lenni.

Mondtam írj privit segítek....

Nos erre nem reagáltál, ezért írtam neked én privit.

Természetesen angol nyelvű, mert magyart nem hiszem, hogy kapsz kínából, a kínait meg gondolom te nem értenéd ( bocs a feltételezésért).

De ott írtam, hogy a meghívólevél (invitation letter) mellé kell a az kiállító kínai cég MŰKÖDÉSI ENGEDÉLYE is. Nos ezt angolra, meg kínaira próbáltam fordítgatni, persze az akkori barátnőm valahogy megértette és megszerezte. (Ennek szügségességét elfelejtették közölni, ezért kétszer kellett mennem beadni a kérelmet.) A minőségről annyit hogy messze van kína és ott lazák az emberek, nos ezt itt is tudják, hisz az ő hazájuk, ezáltal bármit elfogadnak. Nekem WhatsApp-on jött jpg és azt nyomtattam ki. A működési engedély meg olyan jpg képként jött, hogy bekeretezve lóg a falon és fallal együtt fotózták le. Láss csodát, kötözködés nélkül elfogadták. Természetesen a működési engedély az kínában egy kínai létező céggé, tehát kínai nyelvű.

Ezenkívül van egy 4 oldalas igénylő lap, és arra kell igazolványképet ragasztani. Meg 24 ezret perkálni(tavaly).

Ha ettől több segítség kell, akkor írj kérdést! Ha fénykép is kell, akkor meg email címet.

Sok sikert!

2016. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!