Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánból az ajándékba kapott...

Kuinagi kérdése:

Japánból az ajándékba kapott apple eszközöket hogyan tudom hazavinni? Sürgös.

Figyelt kérdés
Szülinapomra kaptam egy ipadet és egy iphonet a páromtól és a családjától. Attol félek hogy a vámon elveszik tölem mivel az érték több mint 420euro. + Dubajba át kell szállnom. Van lehetöségem arra hogy hazavigyem vagy felejtsem el hogy kaptam ajándékot?valaki tudna segíteni mit tehetek?személyes tárgyaimként kézipoggyászba be lehet tenni vagy arra is fizetnem kell majd?
2016. aug. 24. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Két lehetőséged van, az egyik, hogy bejelented és kifizeted a 27% áfát, tudtommal vám ezekre nincs. Ha nem jelented be, akkor valószínűleg a kutyát nem fogja érdekelni egy ipad és egy iphone, főleg ha nem feltűnő, hogy új, mondjuk nem a dobozában szállítod. Persze az is lehet, hogy fennakadsz a vámon, főleg ha látják rajtad, hogy ideges vagy. Azt neked kell eldönteni, hogy végül mit csinálsz, én nem biztatlak semmire sem.
2016. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Vedd ki a gyári dobozából és úgy rakd be a kézipoggyászodba (amit felviszel a gépre). Senkit sem érdekel az ilyesmi, sőt, mindenki kézitáskájában van egy-egy hasonló ketyere.
2016. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!én is erre gondoltam de szerettem volna ha valaki megerösít benne hogy nem lesz baj.
2016. aug. 24. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!