Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországba utazok- Róma -...

Olaszországba utazok- Róma - elég 13 napra 580-600 euro költőpénznek. Vásárlásra? Nem tudom esetleg vennék még valamilyen aranyékszert is ajándékba. Pár apróságot. Milyen árakkal számoljak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Ez most tényleg komoly, hogy megkérdezed, két hétre elég-e kb. kétszázezer forint költőpénz!? Most szerinted!?!? Heti százezer?? Másnak egy hónapban van annyi MINDENRE, nemhogy költőpénznek...
2015. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem főleg az árakra vonatkozik, mivel nem tudom mi mennyi? pl egy doboz cigi, pizza, sör, ha úgy adódik vennék vmi ékszert is...aki mostanában járt Rómában milyen árak vannak? előre is köszönöm a választ
2015. szept. 1. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:

6 euro korul vannak a sorok es koktelok (barokban/ettermekben). Egy pizza/foetel olyan 10 eur korul mozog, de estenkent jo menuket lehet kifogni (aperitivo), mult heten voltam Romaban egyebkent, 2 fogas+egy ital volt 12 eur. De rengeteg helyen csinaljak azt, hogy 10-15 euroert egy italt veszel es x oraig korlatlan bufe is jar hozza. Tomegkozlekedest is erdemes figyelembe venni, 24 eur egy 7 napos berlet, de lehet venni Roma Pass-t is. A jegyarak nem veszesek a nevezetessegekhez, egy kombinalt Forum Romanum - Colosseum jegy 13 eur es 2 napig ervenyes (erdemes online vagy a Forum bejaratanal venni, sokkal kisebbek a sorok, mint a Colosseumnal).

Aranyekszereket, ilyesmit nem vasarolok, ugyhogy azoknak az arat nem tudom, de szerintem vigan ki lehet jonni a fenti osszegbol.

2015. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos választ :-)
2015. szept. 2. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdező komolytalan.
2015. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ötöske! lehet te koldusként szeretsz nyaralni én nem!
2015. szept. 4. 08:56
 7/7 viki_sunshine válasza:
egy ebéd 12 euró, egy sör 8 euró. a többi nem számít
2017. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!