Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ki járt már a Maldív-szigeteken?

Ki járt már a Maldív-szigeteken?

Figyelt kérdés
Minden érdekel: hogy éreztétek magatokat, melyik szigeten voltatok, milyen volt az idő, az emberek, a szálláshely, mi mennyibe került stb. És még ha esetleg feltöltenétek pár saját fotót azt nagyon megköszönném :)
2010. ápr. 22. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőm a családjával. ennyit tudok, hogy maldív szigetek. fél milla volt a nyaralás per fő. a szálláshely belevolt építve az óceánba. az idő éppen zuhés volt, de úgy is nagyon meleg, hiszen trópusi időjárás van, még az eső is meleg. alkudozni itt jól lehet. kaptam tőlük egy kiszárított tengeri csillagot. évekig lehetett érezni az óceán és a csillag szagát:) fantasztikus hely! őrült jól érezték magukat.
2010. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tavaly nyáron apummal,meg az akkori feleségével voltunk ott.

Nagyon jó,meg szép,csak nem szeretem azokat a kirándulásokat,amelyeken csak pihenni lehet.Kirándulni szeretek nagyon,de ez inkább ilyen luxus.Nem is akartam oda menni,de ez lett megszavazva.Szívesebben járok,olyan helyre,ahol van mit megnézni.

pl.idén Dél-Afrikai-Köztársaság - ezt én válaszottam


Amúgy itt voltam : [link]

[link]

2010. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vazul-néni válasza:
A faterom haverjának a bátyja!
2010. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!