Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Valaki aki mar volt Siberiaban...

Valaki aki mar volt Siberiaban telen, valaszolna nekem nehany kerdesre?

Figyelt kérdés
Egy baratom meghivott magahoz decemberben, viszont nem tudom mire szamitsak. Azt mondta, hogy ne aggodjak, majd mindent elintez. Viszont nem teljesen bizom benne, hogy felfogta, hogy en meg sosem voltam kint -5 foknal hidegebben, es hogy 5 fok korul mar szinte megfagyok. Valaki aki itteni "melegverukent" volt mar ott, meg tudna osztani a tapasztalatait? Elore is koszonom!

2016. okt. 12. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A leghidegebb téli hónapokban sok helyen tartósan -40 foknál is hidegebb van. Normális ember, nem megy ilyen helyre télen.
2016. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%
Nyugodtan írhatod úgy, hogy "Szibériában". Tudod, mi magyarok így szoktuk.
2016. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagyok normalis, de erdekel milyen a befagyott Bajkal to, milyen az 1 meteres ho es milyen -40 fokba a 7.rol forro vizet kionteni ami aztan megfagy :D
2016. okt. 12. 23:16
 4/9 meszike91 ***** válasza:
100%
Szibéria nagyon nagy. Vannak ott milliós nagyvárosok is. Abban biztos lehetsz, hogy a szibériaiak jobb kabátokat hordanak.
2016. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó és több vodkát isznak.
2016. okt. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Beled fagy a takony is.
2016. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En voltam szeptemberben Sziberiaban par eve, szep szeptemberi ido volt. Ne kuldjel senkinek penzt, ha ki akarsz menni vegyel repjegyet moszkvaba, az aeroflottal elrepulhetsz ott barhova, Hotelt talalsz bookers.com- on. Melyik varosba hivnak? En Omszk-ban vagyok ismeros.
2016. nov. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

2-essel egyetértek, magyarul Szibéria.

Nem vettem észre, hogy a -15-nél alacsonyabb kinti hőmérséklet nagyobb lelki vagy testi problémákat okozna bárkinek.

-40 fok volt a legalacsonyabb hőmérséklet, ahol voltam, de a "real feel" számít inkább. Ha jeges hideg van, elviselhetőbb, mint a párás. A vizslám -23,5 foknál közölte, hogy ez már kevés (kabát ugye nem volt rajta), de folytatta útját tovább, hogy ne veszítsen el.

Javaslom megnézni Omjakon város időjárását, az igen zúzós, ennél csak jobb lehet!

2017. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltál Szibériában? Örülnék, ha mesélnél róla. Köszönöm.
2017. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!