Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » 2017 márciusában tervezek...

2017 márciusában tervezek utazást Phuketre. Több féle átszállási lehetőség van. Frankfurt, Doha, Dubai, Moszkva. Melyiket érdemes inkább választani?

Figyelt kérdés
Aki már gyakorlott utazó (nekem ez lesz az első hosszú út) kérem segítsen ez ügyben. Ha hosszú az átszállási idő, mik a lehetőségek hogy elfoglaljam magam? El lehet tévedni a reptereken? Nem beszélek angolul, a lányom alap-közép szinten. Bármilyen segítséget ez ügyben szívesen fogadok. Köszönöm előre is!
2016. okt. 19. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt válaszd ami útba esik, illetve az átszállási idő kb. 2-3 óra. A lányod nyelvtudása elég lesz.
2016. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel ki sem jössz a reptérről, próbáld meg teljesen más oldalról megközelíteni a kérdést.

Mondok egy értelmes kérdésfelvetést: melyik a legolcsóbb alternatíva? Melyik az a lehetőség, amelyik időben és árban is megfelelő kompromisszum.

De mondok még jobbat. Mennyiből lehet 1-3 órás átszállással legolcsóbban eljutni xxx-be?

Hidd el, az itt válaszolók nem hülyék, mutatnak neked sokkal olcsóbb megoldásokat is, amiket találtál.

És akkor még nem is meséltem, hogy márciusban már nem annyira buli Thaiföld, ha majd egyszer elmész oda, ráérzel, a legnagyobb télben kellene menned. Tavaszodáskor már minek???

2016. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Koszonom a valaszt. Olyan nincs hogy olcso is legyen es ne kelljen sokat varni. A legolcsobb Dubajon keresztul ilyent talaltam. Sajnos odafele 14 orat kell varni a Phuketi gepre. Miert marcius? Arra az idopontra kaptam meghivast februarig telthat van a szallason. Marcius elso ket hete..
2016. okt. 20. 21:42
 4/5 mytravel ***** válasza:
Mivel már sokszor jártam arrava következöt ajánlanám: dubai ès bangkok között naponta 11 járat van...én a helyedben bangkokba repülnék és onnan Phuket-re. Oda naponta tucatnyi gép van minden árkategóriában de átlagban mondjuk 100-150 € között vannak a jegyek oda vissza. Üdv.
2016. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Mivel sajnos még nem voltam ilyen messze, nem nagyon ismerem a lehetőségeket és nem szeretném túl bonyolítani...:) egy átszállás bőven elég, nekem a legolcsóbb megoldást kellett választanom, ez a dubai volt a legkedvezőbb a sok órás várakozással...ez van...legközelebb majd okosabb leszek.
2016. nov. 4. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!