Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Seoulban melyek a legjobb...

Seoulban melyek a legjobb night clubok?

Figyelt kérdés
Hongdae, Itaewon es Gangnam kornyeke erdekelne.

2016. dec. 28. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Gondolod, hogy jelentős tapasztalattal rendelkező, szöuli bárokat ismerők tolonganak itt, s lesik, mikor írhatnak róla valamit.

Ennek az esélye szerintem nullánál kevesebb.

2016. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A Tripadvisort erre találták ki.
2016. dec. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Answer Club


A Gangnam környékén van (úgy emlékszem)

2016. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Answerben voltam 2x, nem fogott meg. (Amugy Apgujeongban van, Gangnam eszaki reszen) Szombaton jartam eloszor Octagonban, eddig ez a legjobb. Amugy nem szeretek szombaton partizni popular helyeken mert neha annyira megtellik hogy lelegezni nem tudsz es mindenki lokdosi egymast. De Octagon hatalmas, annak ellenere hogy szombaton mentem, ez volt az eddigi legjobb elmeny. Gangnamban meg a Club mass tetszik, bar fontos mikor mesz, peldaul pont itt szombaton volt az eddig legrosszabb elmenyem mert annyian voltak, de peldaul Csutortokon es Vasarnap nagyon jo hely. Club arena nagyon jo, 2x voltam, de mostanaban reservation only lett. Itaewonban a B1 tetszik, van ket terem az egyik electro a masik pedig hip-hop, eleg nagy ez is. Hongadeben pedig az NB2-ben voltam, szinten pozitiv elmeny. Ezekrol tudok.
2017. jan. 8. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Én bírtam az Answert, az elején nagyon jó minimál zene volt és olyan furább de nagyon jópofa alakok táncoltak csak.Fekete kalapban, feket hosszú kabátban és maszkban :) Aztán feltöltődött a hely és a zene átváltott a szokásos ázsiai EDM zenére. Az ottaniak nagyon barátságosak voltak. A bejáratnál volt egy morcos srác, aki elkérte az útleveleinket, nemtom kit vagy mit akartak kiszűrni, de végül beengedtek.


Legközelebb kipróbálom az Octagont, és persze remélem, hogy lesz legközelebb ... :)

2017. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!