Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyi pénz és mi kell egy...

Mennyi pénz és mi kell egy hetes utazáshoz bangkokba?

Figyelt kérdés
És kb mennyi egy éjszaka ára egy átlagos szálláson?
2017. jún. 17. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ezeket a kérdéseket tényleg nem értem. Minden ember igénye más. Te tudhatod csak, hogy neked mi fér bele egy nyaralásba.

booking.com oldalon nézhetsz szállásokat, ott kitudod választani, ami neked megéri.

Én négyszer voltam Bangkokba, de még ma sem mennél hostelekbe, mert lebuj mindegyik. A szállást ahová mindig visszajárok a booking.com oldalon találtam.

A további költségek is tőled függnek, hogy mi éri meg neked.

Csak megjegyzem. Bangkokba bőven elég 3-4 nap.. Utána már unni fogod.Érdemes 3 bangkoki nap után tovább menni más érdekesebb városokba.

2017. jún. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vigyél magaddal Áramot.. Abban ott néha hiány van....
2017. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 Melyik szálloda szoktál visszajárni? A lányokat felengedik?
2017. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló: köszönöm a kielégítő választ. 3-as: Kérlek ne offolj ilyen baromságokkal.
2017. jún. 18. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Már miért lenne baromság? Ez egy nagyon lényeges információ...


Ha a baromságnál tartunk, az maga a kérdés. Ez valóban megnézhető 2 perc alatt bármilyen szálláskereső oldalon.

2017. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg baromság a kérdés, sokszor voltam Bangkokban, szálltam meg a KSR-n és Siam-ban is több helyen, a 20 USD szállások egyáltalán nem igénytelenek viszont BKK-ra elég 3-4 nap érdemes tovább menni. Viszont hogy 1 hétre nem érdemes Thaiföldig menni az holt biztos. Egy hétre menjél pl Grúziába, vagy máshova Európán belül. Idióta az aki egy hétre Európán kívül megy.
2017. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

első vagyok


Mi mindig a Millennium Hilton Bangkokban szállunk meg. Nagyon tiszta, nagyon szép, a személyzet nagyon kedves. Nekünk ami számít a szállásnál, hogy tiszta legyen, legyen wifi, legyen reggeli benne, és ott helyben kelljen fizetni..Soha nem fizetünk előre. Itt ezek mind megvannak.

Igaz nem olcsó, mert pl: most februárban voltunk 3 napot Bangkokban és a bangkoki szállásért 3 napra 368 gbp-t fizettünk. De megérte nagyon. Szóval mi mindig ide járunk.

Lányokat szerintem nem lehet felvinni mert 24 órás recepció van, és adnak a hírnevükre.

Ha qrvákat akar valaki a szállásra vinni az menjen olcsó hostelekbe.. ott tuti nem nézik.

Na ezért mondtam, hogy nagyon nem mindegy kinek mi mennyibe kerül.

2017. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!