Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Izraelbe történő beutazáskor...

Izraelbe történő beutazáskor vesznek ujjlenyomatot?

Figyelt kérdés
2017. aug. 19. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de komolyabb az ellenőrzés.
2017. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. aug. 19. 21:06
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezen cikk kapcsán kérdezem, hogy Izraelben az itt leírt helyzet problémát okozhat-e.

[link]

2017. aug. 21. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olvastad el rendesen a cikket. A nőnek nem az a gondja, hogy Törökországban a belépés előtt újlenyomatot akarnak venni, hanem az, hogy útlevélkészítéskor újlenyomatot vennének, ami neki nincs. Az útlevelet ugyan kiadják így is, viszont az útlevél tartalmazná az újlenyomatot is, mint információt, de mivel ez nincs neki, a törökök nem fogadják el az útlevelét. Természetesen Izraelbe belépéskor nem kell újlenyomatot adni, de ha az útleveled nem tartalmazza az újlenyomatot, az ott is problémát okozhat. Mivel ez egy speciális eset, utazás előtt fel kell hívni az adott ország nagykövetségét és tőlük megkérdezni, mert az itteni valaszolók kis eséllyel tudnak választ adni a kérdésedre.
2017. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy ez van a cikkben, viszont ha nem vesznek ujjlenyomatot és nem biometrikus útlevéllel lép be valaki, akkor az életben nem derül ki, hogy nincs ujjlenyomata.

Egyébként időközben megkérdeztem a nagykövetséget és nem gond.

2017. aug. 28. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!