Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Budapesten melyik pénzváltóban...

Budapesten melyik pénzváltóban tudnak biztosan forintot japán yenre váltani?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy több váltóban is váltanak yenre, de ugye nem biztos, hogy van épp náluk annyi, amennyire nekem szükségem lenne. Akik szoktak yenre váltani, ők hol szoktak? Általában hol a legbiztosabb, hogy sikerrel járok? Köszönöm a segítséget előre is!

2017. aug. 27. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal egyszerűbb ha simán csak mindenütt bankkartyaval fizetsz kint.
2017. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem minden helyen fogadnak el bankkártyát, ezért szeretnék vinni egy kevés yent, hogy az első 2-3 napban ne legyen ezzel gondom.
2017. aug. 27. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Tavaly én három helyen szedtem össze annyi jent, amennyi kellett, hozzátéve, hogy olyan váltókba mentem csak, ahol jó volt az árfolyam. A belvárosban a Deák környékén több váltó is van, félóra alatt körbe tudod járni őket, én is ezt tettem.
2017. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha indulás elött van még 3-4 napod akkor telefonálj oda, hogy nagyobb összegben szeretnél yent váltani :)
2017. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik nagyobb bankban válthatsz yent, akármennyit. Csak nem az utolsó előtti pillanatban kell beesni az ajtón, hogy most kell de rögtön. Szólsz nekik előre, hogy mennyi kell, és hozatnak. Én egy kisvárosi K&H-bán váltottam így 50000 yent 10 évvel ezelőtt.
2017. aug. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bankban kell, fövárosiban van mindíg ha nincs akkor rendelnek
2017. aug. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A bankban történő váltás a létező legdrágább megoldás.
2017. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!