Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföld miért rasszista a...

Thaiföld miért rasszista a külföldiekkel?

Figyelt kérdés

Szóval Thaiföldön élek vagyis tanulok és azt tapasztalom hogy a kormány teljes mértékben külföldi ellenes semmit nem enged külföldi diákoknak plusz betiltott munkák vannak külföldieknek Szinte lehetetlen munkát kapni külföldinek.

Ennek mi az oka és Szerintetek ez valaha megfog változni?



2018. jan. 8. 16:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

8# kepzeld hogy emlitettem a dolgot nekik is.. mivel mar egy ideje kint vagyok igy vannak ra latasaim a dolgokra. Nem csak munka szempontbol mondtam a rasszizmust.

Ha nyaralsz egeszen mashogy viszpnyulnak az emberhez.

EnI szemely szerint szeretek itt elni ezektol eltekintve hogy amipta ochan van kormanyon mindent eltorolt ami elotte volt ..

2018. jan. 9. 01:13
 12/16 anonim ***** válasza:

"Szinte lehetetlen munkát kapni külföldinek"

Ez igy hulyeseg ahogy van, rengeteg kulfoldi el itt es dolgozik 50k-200k baht kozott( vagy meg tobb )Persze megfelelo diplomaval es vizummal.

En is itt elek mar 8 eve , de en nem dolgozok mert a ferjem jol keres itt(thai).

De az igaz , h a thai kormany kulonbseget tesz feher es thai kozott pl kozuti baleset: feher meghal akkor thai fizet 5k bahtot es kesz, de ha egy feher (farang) halalos balesetet okoz akkor 3 millo baht + borton :)

+ belepo arak: triplaja a fehernek mint a tobbi azsiainak

stb stb

lehet tobbet olvasni thai hirekrol a thaivisa.com-on ha valakit erdekel

2018. jan. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem kell mondani ezeket xD tisztaba vagyok vele. Eleg jartas vagyok benne... Nekem thai bnom van igy mindent tudok. Az egy dolog hogy megfelelo diploma stb.

De hidd el hogy 80% thait alkalmaznak es nem teged vagy engem vagy barki mast fognak alkalmazni . Nagyon vedik magukat.

Meg a thai lanyok akik nincsenek tisztaba veluk sokan ra is csesznek

Birom h a feherek ide jonnek es nagy reszben mindent tonkre tesznek. Meg kavarnak. De ha barmi baj van mar sir a szajuk... xD

2018. jan. 9. 07:14
 14/16 anonim ***** válasza:

"De hidd el hogy 80% thait alkalmaznak es nem teged vagy engem vagy barki mast fognak alkalmazni . Nagyon vedik magukat. "

Dehogy vedik magukat , rengeteg munka van csak kulfoldieknek( google a baratod) , de ha te csak angolul beszelsz szakma nelkul akkor miert is kene alkalmazniuk?

A legegyszerubb munka az angol tanar oda csak diploma vagy nyelvvizsga kell +vizum .

2018. jan. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van.

De nem osztogatnak csak ugy a workpermitet.

Pl

Hotelbe tuti nem dolgozhatsz.

Az a vicces hogy egy cegnel akartak alkalmazni es vissza utasitottak a kerelmuket mert nem vagyok Thai..

Kulfoldi cegekel kellett volna kapcsolat tartas stb.

Es olyat alkalmaztak aki alig tudott angolul. Ez mindent elarul...

2018. jan. 11. 04:35
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem rasszisták, csak sóherok.

Ők úgy akarnak külföldit, hogy az adott országuk pénzét elköltsék. Emiatt van az, hogy szexturizmus ellen se szólnak meg az ellen se, hogy sok, főleg amerikai nyugdíjas ott él kint.

Ez a tipikus, hogy költsd el a pénzedet itt, de a mi pénzünkből nem akarunk adni.

2018. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!