Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » 2018. február 21-én indulok...

Tökállat kérdése:

2018. február 21-én indulok Penangba (Malajzia) ebben az időpontban vagy akörül jön-e még valaki, illetve tudtok-e olcsó szállást? Esetleg munkát szállással együtt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 31. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Brodway Budget Hotel, 70 MYR volt
2018. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt voltam tavaly, 3 egyszerű, de nagyon tiszta kiadó szoba van egy kis kávézó emeletén, jó wifivel. A fürdőben 3 zárható zuhanykabin és 3 vécé van, mosógép, szárító, a tulaj egy nagyon kedves lány. Bent van az óváros közepén (UNESCO világörökség része), Georgetownban. Városnézéshez ideális, de tengerpartozáshoz akadnak jobb opciók is.

Munkát sajnos nem tudok, itt van egy Malajziában (igaz, Kuala Lumpurban) élő magyar blogja, írj neki, hátha tud segíteni.

[link]

2018. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egy fél év múlva én is tervezem, hogy elutazom Penangra. Elvileg az airbnb nagyon népszerű Malajziában, szóval ott is érdemes keresgélni, ami a szállást illeti.

A munkát tekintve én a jobstreet-et ismerem, ott szoktam nézelődni. Olyan, mint nálunk a profession.

Milyen hosszú ideig tervezel ott maradni?

2018. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!