Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szingapúr! Az Infinity Pool...

Szingapúr! Az Infinity Pool csak akkor használható ha foglalásod van a hotelbe ugye? Csak mert olvastam egy masik kérdésben, hogy külön is lehet belépőt venni oda.

Figyelt kérdés
Még csak tervezgetjük a szingapúri utazásunkat és olvastam pár dolgot ezzel kapcsolatban, de erre a kérdésre nem kaptam egyértelmű választ. Köszönöm előre is!!:)

2018. márc. 29. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Osztan mibű?
2018. márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertelmes valaszokat mar legyszives!
2018. márc. 29. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
mit gondolsz, azért vesz ki magának a hotelben drágán szobát az a sok hülye, hogy aztán minden jöttment az utcáról ugyanott pancsoljon?
2018. márc. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a külön belépőt a hotel vendégeinek kell megvenni, a hotelszoba foglalás ára nem tartalmazza, talán ezt olvashattad
2018. márc. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Google, fel perc alatt:

To ensure that you have the best experience with us, access to the Infinity Pool is restricted to registered hotel guests only via their individual room key card, which needs to be presented to gain access; one key card per person.

Read more at [link]

2018. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!