Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Melyik jobb célhely?

Melyik jobb célhely?

Figyelt kérdés
Tájföld,Vietnám vagy kína ? A legjobb barátommal azt tervezzük hogy jövőnyára rakunk félre pénz és elutazunk ázsába.Japán is felmerült,de az iszonyat drága tudtommal,szerintem ezen országok se olcsók,de olcsóbbak mint Japán nem ?
2018. aug. 18. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Igen, olcsóbbak. Kérdés, mi az, ami érdekel benneteket. Vietnam gyönyörű, nyáron az északi és főleg a középső rész az, ami ajánlott, mert délen iszonyat meleg van. Szerencsére pont ott van a legtöbb látnivaló, és remek tengerpart is, két hetet bőven el lehet tölteni. Kínában még nem jártam, de szívesen elmennék, Thaiföld annyira nem vonz, totális turistagettó lett mára. Viszont általában oda a legolcsóbb a repjegy, országon belül is fillérekből lehet utazni repülővel is.
2018. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok tényezőt érdemes figyelembe venni. Először is az időjárást. Gondolom nem esős évszak közepén akartok menni amikor folyamatosan zuhog. Egy hétre amúgy sem érdemes. A legolcsóbb jegyeknél minimum van 1 átszállás és van hogy fél napot kell várni átszállásnál, tehát akkor mindenestül egy egész napotok elmegy az utazással aztán ott az egész napos utazástól meg az időeltolódástól hullák lesztek egy másfél napig. Aztán még bekaptok egy ételmérgezést akkor aztán tényleg nem sok mindent fogtok látni. Szóval jól át kell ezt gondolni.
2018. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Emirates-nek vannak teljesen okés áron járatai Bangkokba, Hanoiba és Saigonba is, csak figyelni kell az akciókat. Nagyjából 3-3,5 óra az átszállás Dubaiban, azt vidáman ki lehet bírni az ottani reptéren, az út hosszabbik része éjszaka van.:-) Ételmérgezést meg bármelyik balatoni büfében is lehet kapni, ez nem érv. Heteket töltöttem Ázsiában, ott ettem, ahol a helyiek, utcai kifőzdékben, food courtokban, isteni kajákat fillérekből, soha semmi bajom nem volt.
2018. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vietnám és Thaiföld kimondottan olcsó, ha nem mindenféle all inclusive szánalmat akartok. Egy ezres alatt kiváló ebédeket lehet enni, sört kaptok 200-ért, a belföldi utazás olcsó, szállásokat bagóért lehet foglalni. Kína már más kérdés, a nagyvárosok azért húzósabbak tudnak lenni, vidéken olcsó az is, de a távolságok európai szemmel irgalmatlanok.
2018. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

Tanulj meg olvasni. Nem azt mondtam hogy ne menjenek csak ne egy hétre. Mert a hát napból kettő kiesik az utazás miatt így is úgy is. Aztán még egy két napos fosás/hányás, meg aztán a lábadozás és el is szaladt az egy hét. Minimum két hét.

2018. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!