Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ha kimegyek Dél-Koreába akkor...

Ha kimegyek Dél-Koreába akkor milyenek lesznek velem?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha 20-21 évesen elmegyek Dél-Koreába akkor mire számíthatok tőlük? Elfogadást vissza taszítást vagy mit??

Meg lehet barátkozni velük? Válaszaitokat köszönöm


2018. aug. 19. 02:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Turistaként?

Semmi rendkívüli nem fog történni veled, hiszen sok európai ember megy ki. Mi amikor kint nyaraltunk, senki nem akadt ki mert fehérek vagyunk. Kedvesek voltak, bár erősen rámennek ők is a turizmusi nyomulásra (vásárolj tőlük) Mosolygósak, de zárkózott nép. Amikor eltévedtünk, próbáltak segíteni, és nyelvtudás nélkül kézzel-lábbal elmutogatták hova menjünk.( nem mindenki tud angolul, így az angol nyelvvel nem sokra mentünk sok helyen)

Szóval turistaként szinte ugyanaz van mint bármely más országban. De dolgozni az nem fog menni, mert nagyon nehéz egy idegennek ott munkát találni.Mi megismerkedtünk egy amerikai párral akik kint élnek, dolgoznak, és ők is azt mesélték, hogy ők is csak úgy tudnak ott dolgozni, hogy egy amerikai cégen keresztül vannak.

2018. aug. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
18%

Olyan nincs,hogy ne találnál munkát

Gondolom Szöülba mennél igaz?

Szöül hatalmas város, és mivel a koreaiak elég kedves és befogadó népség ezért nem lesz túl nehéz dolgod

Azt is sok helyen olvastam,hogy a magyarokat szeretik szóval semmi sem lehetetlen^^

És neked kedves utolsó

Attól hogy annak az amerikai házaspárnak így alakultak az ügyei attól még nem bisztos hogy a kérdező ugyanígy fog járni

1.Lehet igenis sikerülni fog neki

2.Ki nem tagadják sehonnan

3.Nem szép lelombozni senkit,csak képzeld magad a helyébe

2018. aug. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 juhio válasza:
Én most voltam kint egy hónapot munka miatt 23 évesként. És jó fejek befogadoak. Viszont sokkal kevesebben tudnak angolul mint gondoltam. Ez azért megnehezíti a kinti baratkozast. Nekem egy haverom volt kint aki, amcsiba élt 10 évet és így jól eltudtunk sztorizgatni.
2018. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!