Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha kimegyek egy olyan arab...

Ha kimegyek egy olyan arab országba, ahol az arab nők nem vezethetnek autót, de nekem van jogosítványom és nő vagyok, akkor én sem vezethetek ott?

Figyelt kérdés
Nem tudom konkrétan mely országokban van ez a törvény életben, de tételezzük fel, hogy kimegyek, mint nő, aki jogosítvánnyal rendelkezik, és bérelek egy autót, akkor azt nem vezethetem? Vagy nem is bérelhetek, csak azért, mert nő vagyok? Vagy ez, csak az arab nőkre érvényes?
2018. aug. 7. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden országban az ottani jogszabályokat kell betartani! Ha a nők nem Vezethetnek, akkor te sem! Ha csak az állampllgárokra vonatkozik a tilalom, akkor te igen. Viszong ha konkrėtan a nőkre, akkor jobb ha betartod ott ezt.
2018. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ajánlott még itthon tájékozódni, és nem általánosságokban, hanem konkrétan annak az országnak a törvényeiről, ahová utazol.

Vannak országok, ahol még európai öltözékben sem jelenhetsz meg, a törvénykezés alapka pedig a Korán... és vannak olyan arab országok, ahol némileg rugalmasabbak, de alapból arra készülj, hogy nem lesz ott egyszerű dolgod

2018. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem készülök kiutazni, pusztán érdekelt a dolog. :)

Köszönöm a válaszokat!

2018. aug. 7. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok muszlim szerint isten törvényeit az ember nem irhatja felül, ez is az oka, hogy a migránsok nem hajlandóak európai normák szerint viselkedni.

Szerined a saját birodalmukban kivételt jelen, ha a törvényeik ellenére valóan viselkedik a külföldi?

2018. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
eleve vinned kell magaddal egy férfit, anélkül nehéz lesz ott boldogulni, esetleg élve hazajutni. majd ő vezeti a kocsit is ;)
2018. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor egy okkal több, hogy ne menjek az arab országok közelébe se.
2018. aug. 7. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs már ilyen ország, Szaúd-Arábia volt az egyetlen, ahol nem vezethettek, de már ott is.
2018. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!