Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szöuli utazás költségei?

Szöuli utazás költségei?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék eljutni Szöulba és összespóroltam 1 milliót. Az lenne a kérdésem mennyi pénz kellene egy úthoz minden költséggel együtt persze a legolcsóbb repjeggyel és szállással számolva?

Elsősorban olyanok válaszát várom akik voltak már ott és tudják mi mennyibe kerül. Olyanok ne írjanak akiknek fogalmuk sincs az egészről és csak ki akarnak oktatni amíről nem rendelkeznek tapasztalattal.

Ja és max. 2 hét ott létre gondoltam.


2018. szept. 17. 09:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ketten mennénk.
2018. szept. 17. 09:26
 2/4 D. Brasco ***** válasza:

Az ilyen kerdeseknel kajakra nem vágom,hogy az rajtad mit segít az,hogy másnak mennyibe kerult egy ilyen utazas!Meg úgy egyaltalan az ilyen mennyibe kerul a szallas meg a repjegy kerdeseket sem ertem......tekintve hogy mindkettőre van kereső kismillio a neten minden féle igényhez igazodva rengeteg féle árral......mert még ha fix áras lenne minden ugy talan volna ertelme ilyneket kerdezni,de mivel nem az,es legfőképpen rajtad mulik az ár,elég okafogyott a kerdes!

Maximum azt volna értelme megkérdezni ,hogy mennyi költőpénzt vigyél,de arra is van oldal,nem is egy pl a numbeo.com. Belepokre megy egyeb masra a neten ismét megint mindent megtalalsz!

Szóval ne legyel lusta,nézz utána annak ami téged állítólag oly' nagyon erdekel!A google a baratod....meg a booking.com meg a skyscanner meg tarsai szinten......neked is ugyan annyiba kerül használni mint nekünk!

2018. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem a repjegyre meg belépőkre vagyok kiváncsi hanem pl. arra hogy mennyibe kerül mondjuk a kaja meg ilyesmi. És arra hogy 1 millió elég-e a teljes útra mindent beleértve.
2018. szept. 17. 10:23
 4/4 D. Brasco ***** válasza:

"Az lenne a kérdésem mennyi pénz kellene egy úthoz minden költséggel együtt persze a legolcsóbb repjeggyel és szállással számolva?"


Ezt te írtad......


A kajára stb adtam linket!


"1 millió elég-e a teljes útra mindent beleértve."

Ha ismered az összeadás nevű matematikai műveletet,hamar ki fogod tudni számolni!

2018. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!