Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mi az a Local ID?

Mi az a Local ID?

Figyelt kérdés
Kínába készülök a nyáron, és a vízumigénylésnél kérik a "Local ID / Citizenship number"-t. Tudlajondképpen ez most mit takar? a Személyi igazolvány számomat, vagy valami másra kiváncsiak?

#utazás #vízum #local id
2019. máj. 1. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Y, személyi számod.
2019. máj. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a személyi szám, ami nem azonos a személyi igazolvány számával. Az előbbit a lakcímkártyán tüntetik fel, az utóbbit a személyin.


De inkább hívd fel őket/írj email-t és kérdezd meg.

2019. máj. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Szemelyi igazolvány szam

2019. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mintha ezt írtam volna én is, le is szavaztak :D :D Nem mintha számítana, csak vicces.
2019. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4!

Nem ezt írtad. A szemelyi szám és a szemelyi igazolvány szám nem ugyanaz. A személyi szám első jegye a nemet jelöli, ezután jön a születési dátum, majd 4 számjegy. Ez soha az életben nem valtozik. A szemelyi igazolvány szám az igazolvany azonosító száma, csere eseten változik.

2019. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!