Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Ha valaki Elon Musk projektjén...

Dagadozó Agy kérdése:

Ha valaki Elon Musk projektjének a keretein belül örökre a Marsra megy, milyen biztosítást köthet?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 21:13
 1/6 anonim válasza:
Minek biztosítás?
2021. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg kötnél biztosítást és történne útközben valami baj veled,

hogyan jönnél vissza reklamálni??!

2021. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nagyontamas válasza:
81%

Én szívesen biztosítalak. Írasd rám minden földi vagyonodat, és bármi baj ér a Marson csak szólj és én segítek rajtad. Referenciáim:

Skywalker is nálam kötötte, az erő velem van!

2021. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam már most nagy összegű biztosítást fizethetsz be, kártérítést adott esetben a leendő marsi fiókomnál igényelhetsz.
2021. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Z válasza:

Khmm... 'minek életbiztosítás, ha meghalsz nem is kapsz semmit és holtan hogy reklamálsz?' logikával tényleg erre lehet jutni, de akkor miért van életbiztosítás egyáltalán? Véletlenül nem azért, mert a család többi tagja tud reklamálni és ők kapják a pénzt?

De ja, Amerikában egy űrhajós sem köthetett életbiztosítást az űrhajózás kezdetén, mert nem bíztak az űrhajók biztonságában. És ennek fényében jogos a kérdés, de a választ magam sem tudom.

Minden esetre nem hallottam eddig arról, hogy nem lehet és biztosító papíron sem láttam rublikát arra vonatkozóan, hogy 'részt vesz Elon Musk Marskolonizáló programjában telepesként?'. Szerintem a magyar biztosítóknak nem is nagyon van fogalmuk arról, hogy van ilyen. Ha meg mégis, akkor meg tuti van valami apróbetűs rész, hogy pl 'országhatáron kívüli területen történő balesetre (óceán pl) nem ervényes' vagy valami ilyesmi.

2021. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Emiatt igazán nem kell aggódni. Musk senkit sem fog a Marsra küldeni. Ez is pont annyira elrugaszkodott BS, mint az összes project, amiben Musk benne van.
2021. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!