Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Diáknak kell + utasbiztosítás...

Diáknak kell + utasbiztosítás külföldre?

Figyelt kérdés
Ha a lányom sielni megy, mit érdemes kötni? Vagy a suliban van amúgyis kötelező biztosítás és az erre is érvényes? Azt sem tudom van-e egyáltalán. Régen kötelező volt, azt tudom.
2010. nov. 30. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt tudom csak, hogy nem kötelező. Én csak EU-s tajkártyát szoktam kiváltani. De szerintem az ilyen csoportos utaknál a suli intéz valamit mindenkinek.
2010. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sokat voltam sulis sítáborokban egyetem előtt.

Nem kötnek rá automatikusan, nálunk úgy volt, hogy amikor a sítáboros szülői volt akkor lehetett befizetni.

De mindig szoktak valakit ajánlani.


A sulis biztosítás csak BELFÖLDRE érvényes!!!

Jah és azt is kevesen tudják, hogy az állam alapból biztosítja a diákokat, tehát ha itthon netán történne vele vmi, fizetne a Simba-nekem az volt, és az állam is.


Ha van dombornyomott kártyája, akkor arra elég egy kiegészítő - mert síel és az nincs benne. Amúgy nem tudom és nem is értem a MasterCard miért biztosít engem külföldön, de ez nekem jó, úgyh nem kérdezősködöm.


Mindenképpen köss UTASBIZTOSÍTÁST! Nekem bnőm tavalyelőtt Franciaországban akkorát esett snowboarddal első nap, eltört a karja, napokat volt kórházban, és haza kellett szállítani...

Ha nincs biztosítása ez lehetett volna szerintem még egy jó 800 000-es akció a sítábor mellé...


Jah és a kártya amit kaptok, az legyen nála mindig.

Mert ha vmi a pályán van, azon van a telszám, meg a vmi szám, amiről azonosítani tudják, és ha jól emlékszem a szerződésben kérnek talán jegyzőkönyvet az esetről - de ez nem fix. Azért olvassátok el!

2010. dec. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!