Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Utasbiztosítás? Sűrgős

Utasbiztosítás? Sűrgős

Figyelt kérdés

Nyáron megyek olaszba vonattal és mondták hogy valamilyen biztosítást kell kötni.Mit ajánlatok?

ez csak az útra vonatkozik vagy az ottlétre is?Érdemes?


2010. jún. 2. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

SZia!

Nem tudom nyaralásból mész e vagy más célból, mennyi időre, de én a helyedben így csinálnám. Bemennék a Tb-hez és igényelnék ingyenes egy EU betegbiztosítási kártyát. Ha viszed a szükséges papírokat, ott helyben megcsinálják 10 perc alatt. Ezzel elmehetsz dokihoz, ha valami esetleg történik. Hát bőröndre, vagy táskára én nem biztos hogy kötnék biztosítást, de te tudod mit cipelsz. De ilyen biztosítást, meg bármelyik utazási irodában kötnek.

2010. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bankártyákhoz is kötnek biztosítást (pl. CIB), ami egész évre szól, és egy külföldi út esetén már bőven megéri, olcsó, és mind a két dolog benne van!
2010. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az EU TB kártya ajánlott. a bankkártyához tartozót kérdezd meg előtte.

az utazási irodában köthető sem drága és az sokkal többet nyújt, mint az előző kettő. általában nincs probléma, ezért is adják olcsón, de ha mégis gond van akkor meg rendesen fizet.

2010. szept. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 **Dóra** válasza:
Szia!Kérdésem:Mi annak a honlapnak a neve amelyikben gyerek kérdések vagy gyerek tesztek vannak??Előre is köszi!!
2010. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A CIB bankkártyához köthető utasbiztosítással egy éven belül 60 napra vagy biztosítva európai utazásoknál. Ezek a bankkártyás biztosítások azonban nem teljeskörűek, szerintem mindenképpen egy mindenre kiterjedő (baleset, poggyászkár, stb.) biztosítást érdemes kötni bármely utazási irodánál.
2012. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!