Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Van olyan biztosító, ahol...

Van olyan biztosító, ahol egyéni kívánalmak alapjan lehet biztosítást kötni, tehát nem egy adott csomagot lehet venni, hanem közösen megállapdni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden biztosítónál lehet ilyet, csak szólni kell, hogy neked nem csomag kell. Mondjuk az tuti, hogy így drágább lesz jóval.
2010. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jattos válasza:

Szerintem kerülj kapcsolatba a kiszemelt biztosító egyik értékesítőjével! Ez sokkal jobb, minta bemennél az irodájukba és egy bárgyú irodistával konzultálnál, akinek tök mindegy, ki vagy, csak teljen le a 8 óra.

Vagy független cég értékesítőjét is megkeresheted, aki aztán az egész piacról mindent össze tud neked szedni és hasonlítani. Ja és a legfontosabb: nem egy központi számot kell majd hívogatnod, ha bármi nyűgöd van, hanem a személyes kapcsolatodat, aki töri magát érted. Ez az európai módja a dolgok intézésének, csak mifelénk ezt marhára nem kommunikálják.

2010. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kértem egy ajánlatot egy ügynöktől, aki azt állítja semmilyen biztosító nem foglalkozik ilyesmivel.
2010. dec. 29. 12:42
 4/8 anonim válasza:

egy független pénzügyi tanácsadó céget keress fel, jobban mondva annak egy ügynökét... egészen biztos, hogy van ilyen lehetőség és ők megtalálják a legjobbat

ha elmondod milyen környéken laksz akkor lehet, hogy privátban még tudok is ajnálani tuti szakembert

2010. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
XI. kerület
2011. jan. 2. 21:16
 6/8 anonim válasza:
Ott sajnos nem ismerek senkit :(
2011. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és Budán bárhol?
2011. jan. 3. 21:44
 8/8 anonim válasza:
Most így azt mondom hogy igen. De nem tudom pontosan mit értesz ez alatt, és hogy milyen típusú biztosításra gondolsz. Ha még aktuális privátban segíthetek. Mindenben :D
2011. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!