Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Ha nem fizetem be a biztosítás...

Ha nem fizetem be a biztosítási csekket akor megszüntetik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Rádterhelik, majd behajtják.

Ha viszont káreseted lenne, azt nem fizetik ki.

Talán mondd le hivatalosan a biztosítást, ha nincs rá szükséged.

2009. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is fontos lenne, hogy ez milyen biztosítás?

Autó? Casco? Kötelező?

Mindkét esetben más a felállás?

Vagy esetleg más jellegű biztosítás. Írd meg és próbálok segíteni.

2009. febr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
79%
Ráadásul a rendőr még meg is b.sz miatta.
2009. febr. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
96%

Attól függ milyen biztosítás.Én már többet "mondtam fel" ilyen módon.Meguntam,hogy amikor telózok,hogy lemondjam magyarázkodnom kell,hogy miért,vagy ajánlanak egy másik lehetőséget stb..stb..

Alig lehet megszabadulni tőlük.

Lakásbiztosításnál,csak lazán küldenek 3 hónapig csekkeket,aztán kiküldik,hogy megszűnt a szerződésed.

Életbiztosításnál amit későn gondoltam meg,hogy kell-e Nekem,3 hónap után küldtek egy csekket,hogy csak a felét fizessem be légyszi,a többit elengedik,aztán többet nem zargattak.

A kötelezővel meg nem szoktam szórakozni,az mindig időre be van fizetve.

2009. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
50ccm segéd motor
2009. márc. 1. 12:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Címke nélkül, ha sokat közledesz elkap a zsandár, és drágább lesz, mint az az egy évi 3-4 ezer Ft.
2009. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
hohó, vigyázz vele, azok a tetves biztosítók rosszabbak a behajtóknál! évekre visszamenőleg akarják majd a díjat beszedni, M10-be, nagyon gáz, én már jártam így! vonasd ki a forgalomból ha tudod, vagy vigyél kamu adásvételit a biztosítóhoz, vagy valahogy vedd le a nevedről.
2009. okt. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
A kötelező biztosítást kormányrendelet szabályozza, ami egyaránt vonatkozik a biztosítókra és az üzembentartókra. 30 nap után megszűnik a szerződésed díjnemfizetéssel és csak ott tudod újrakötni, ahol megszűnt. Attól, hogy nem fizeted még fizetési kötelezettséged van.Utólagos díjat mindíg a MABISZ-nak utalják a biztosítók.Ideiglenesen (6 hónapig)lehetőséged van szüneteltetni, ha nem használod,de ezt az okmányirodában kell kezdeni és utána bejelenteni a biztosítódnak.
2009. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
igen, megszünik! nem hajt be senki semmi! Azt, hogy pontosan mennyi a türelmi idő, nem tudom
2010. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze megszűnik 30 nap után. De jó tudni, hogy ha balesetet okozol, akkor akkor zsebből kell kifizetned az okozott kárt, ami akár 2-3 misi is lehet.(pont pár hete volt az RTL klub Házon kívül műsorában)

Tehát csak reménykedem, hogy befizetted anno.

Az a pár ezer forint nem olyan sok.

2010. ápr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!