Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Ha 17 éves diák vagyok, akkor...

Ha 17 éves diák vagyok, akkor Európai Egészségbiztosítási Kártya (E111) kiváltásához, milyen okmányok szükségesek?

Figyelt kérdés
Olvastam a honlapon, de nekem zavaros, hogy most kell-e iskolalátogatási, vagy nem.

2012. jún. 17. 13:05
 1/4 anonim válasza:
Szerintem személyi igazolvány + TAJ kártya kell hozzá. És egy jótanács : ha nem akarsz egy fél napot sorban állni, akkor ne a TEVE utcába menj a központi TB-hez, hanem a XI. kerületbe a Bártfai utcába (Tétényi út felől) mert azt kevesen ismerik. Ha mondjuk a Tevében vannak előtted 40-en, a Bártfaiban kb. 3-an !
2012. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
És ha nem az vagy?
2012. júl. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem sem.
2012. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (amúgy kell, de azt mondták nm feltétlenül...) Első: Itt lakom, úgyhogy ide mentem, de azért nagyon köszönöm!:)
2012. júl. 19. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!