Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » E111 kártya (Európai Egészségb...

E111 kártya (Európai Egészségbiztosítási kártya) meddig érvényes?

Figyelt kérdés

mindenhol azt olvasom, h csak 90 napig, de ezt indokolt esetben 2x meg lehet hosszabbítani, de nekem a kártyán az van, h lejárati idő 2014, és mikor tavaly csináltattam akkor is azt mondták, h 3 évig érvényes. Akkor most a kártya érvényes 3 évig, és hozzá a biztosítás csak 90 napig?

Hogy van ez? Légyszi írjatok, mert ha nem érvényes, akkor most nagy bajban vagyok, nincs biztosításom, és külföldön vagyok.


2012. jan. 28. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én idén csináltattam, és vagy 3 éves, vagy 6 éves volt.
2012. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem az elsot 1 evre adtak , aztan a masodikat mar 3 evre. en kint eltem es nem volt mas biztositasom ezzel jartam orvoshoz, nem volt semmi gond.
2012. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el:

[link]

2012. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
adig érvényes amig le nem jár
2012. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

<z Akkor most a kártya érvényes 3 évig, és hozzá a biztosítás csak 90 napig?

A kártya nem él külön életet... ha 3 évig érvényes, akkor az nem a kártya plasztik anyagára szól, hanem 3 évi biztosítást jelent (olvasd el a nevét).

2012. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

>> nagy bajban vagyok, nincs biztosításom, és külföldön vagyok


Nem jó keverni a dolgokat: az E-111 nem biztosítás, hanem csak egészségbiztosítás. A kettő nem ugyanaz.

2012. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!